• Dział sprzedaży
  • tel. 502 258 020, 89 623 26 22
  • Adres E-mail do nas: pomoc@meteoryt.pl

Informacja o programie:
tel. 502 258 020, 89 623 26 22
Nowoczesna baza danych trwałym szkieletem Twojej firmy


Nowoczesna baza danych trwałym szkieletem Twojej firmy

Mając jakąkolwiek styczność ze strukturą dowolnego przedsiębiorstwa, na pewno spotkałeś się z pojęciem – baza danych. Oczywiście termin ten stosuje się też w wielu innych dziedzinach. W tym miejscu chodzi nam o dane cyfrowe. Baza danych to zbiór informacji cyfrowych gromadzony zgodnie ze ściśle określonymi regułami. Narzucane reguły są różne w zależności od oprogramowania jakie jest używane do prowadzenia bazy.  


Prowadzenie bazy danych to zajęcie wymagające skupienia i systematyczności. Rzetelnie prowadzona baza jest kluczowym elementem firm zajmujących się produkcją, dystrybucją, współpracą z klientami i innych tego typu. Jest to szkielet firmy, bez którego zwyczajnie nie mogła by funkcjonować.

Jak wygląda baza danych w Twojej firmie?
Czy jest to katalog przepełniony arkuszami kalkulacyjnymi, w których nie połapie się nikt oprócz autora, który też ma z tym problemy? Taka baza to tylko kula u nogi. Nawet jeżeli panuje w niej teoretyczny porządek, to czy naprawdę chcesz grzebać w labiryncie plików w poszukiwaniu ważnych, kluczowych w tym momencie danych? W krytycznych przypadkach może to potrwać kilkadziesiąt minut, a każda sekunda się liczy – bo czas to pieniądz, Twój pieniądz.

Wspomnijmy też o bezpieczeństwie danych.
Trzymanie wszystkich informacji w surowych plikach arkusza bądź innych tego typu niezabezpieczonych miejscach to strzał w stopę. Nie każdy pamięta o systematycznym tworzeniu kopii zapasowych swojej bazy danych, a niektórzy nawet nie mają pojęcia jak ważna jest ta kwestia. Utrata wszystkich informacji o klientach w najmniej oczekiwanym momencie może okazać się kresem Twojej działalności. Przyczyną utraty bazy może być zwykła pomyłka pracownika, awaria sprzętu i wiele, wiele innych kilko sekundowych akcji – ale już te dwie możliwości powinny wystarczyć abyś odczuł powagę sytuacji. Nie ryzykuj utraty dorobku życiowego w tak błahy sposób. Można, a nawet trzeba temu zapobiec – wdrażając profesjonalne oprogramowanie komputerowe.

Na rynku internetowym istnieje wiele różnych firm zajmujących się tworzeniem i wdrażaniem systemów informatycznych dla przedsiębiorstw – w tym też oprogramowanie służące do tworzenia i prowadzenia bazy danych.
Producenci takiego oprogramowania starają się maksymalnie zoptymalizować, usystematyzować i ułatwić pracę z bazą. Niektórym udaje się stworzyć narzędzie faktycznie uwydatniające prace z danymi, lecz jest wiele firm, które zwyczajnie nie podołały zadaniu – ich oprogramowanie jest niestabilne, mało intuicyjne, chaotyczne i słabo zabezpieczone. Należy dobrze się zastanowić i jak najdokładniej przetestować program przed zakupieniem licencji – o ile to możliwe, bo też nie wszyscy udostępniają darmową wersję testową swoich aplikacji.

Przedstawiamy Ci Asystenta bazy Danych.

Jest to zaawansowane oprogramowanie komputerowe, dzięki któremu przekształcisz starą, chaotyczną bazę danych w nowoczesną, niezawodną maszynę. Asystent jest w pełni dostosowany do Twoich potrzeb – możesz dowolnie modyfikować niemalże cały interfejs – w tym kolumny , wiersze, kolorystykę, układ okien i inne, teoretycznie mało ważne, a jednak istotne elementy.  


Mówiliśmy też o bezpieczeństwie danych

Mówiliśmy też o bezpieczeństwie danych. Asystent od samego początku będzie nalegał na utworzenie kopii zapasowej całej bazy – po czym będzie cyklicznie powtarzał tą czynność. Od teraz Twoja firma będzie w 100% stabilna w jednym z najważniejszych dla niej aspektów – bazie danych. Profesjonalne oprogramowanie Asystent Baza Danych to inwestycja niosąca za sobą bezpieczeństwo danych (szyfrowanie treści, cykliczna kopia bezpieczeństwa) oraz czysty zysk w postaci ogromu zaoszczędzonego czasu.  


Gwarantujemy, że gdy raz odczujesz poziom współpracy jaki oferuje Ci Asystent – nie będziesz chciał pracować z żadnym innym systemem. Opanuj go i dostosuj do swoich potrzeb w każdym aspekcie funkcjonalności.

Gwarantujemy, że gdy raz odczujesz poziom współpracy jaki oferuje Ci Asystent – nie będziesz chciał pracować z żadnym innym systemem. Opanuj go i dostosuj do swoich potrzeb w każdym aspekcie funkcjonalności. Twój osobisty Asystent zadba o maksymalne bezpieczeństwo, dostępność i systematykę kręgosłupa Twojej firmy – bazy danych. Wiemy też, że nie zaufasz nam po krótkim tekście – przecież sami zawarliśmy w nim radę, by najpierw sprawdzić oprogramowanie. Dajemy Ci zatem możliwość przetestowania Asystenta za darmo, byś przed inwestycją mógł się przekonać o jej słuszności.  


Zatrudnij osobistego Asystenta na darmowy okres próbny, który trwa aż 30 dni – z pewnością wystarczy. Sprawdź sam. Nic nie stracisz, a zyskać możesz wiele.

Pierwszy krok do pracy z Asystentem Bazy Danych
Pobierz program i testuj przez 30 dni za darmo. W trakcie testów kontaktuj się z naszymi konsultantami i zadawaj pytania. Kliknij tutaj aby pobrać http://meteoryt.plAsystentBaza_Danych-k63.html


 


Masz pytania? Zadzwoń lub napisz
 (89) 623 26 22    pon-pt 8.00-16.00


 


tel.  +48 89 506 55 57
pracujemy od poniedziałku do piątku od
8:00 - 16:00
 
Dział obsługi klienta
Oddział w Szczytnie:
ul. Łomżyńska 18
12-100 Szczytno

Wpis do Rejestru Przedsiębiorców KRS w Sądzie Rejonowym w Olsztynie KRS nr 0000676644
Kapitał zakładowy: 2 100 000 zł

Meteoryt Sp. z o.o.
Łomżyńska 18
12-100 Szczytno
NIP: 745 184 82 85
REGON: 367213266

KRS: 0000676644


NUMER KONTA
MBANK: 54 1140 2004 0000 3902 7687 6720

Platforma Meteoryt.pl jest dziełem firmy Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna (woj. Warmińsko-mazurskie). Głównym produktem firmy jest seria oprogramowania dla firm o nazwie Asystent. Od 2005 roku tworzymy oraz zajmujemy się dystrybucją programów dla wielu branż. Obecnie w ofercie Meteoryt.pl znajduje się ponad 80 tytułów programów

Copyright © 2018 Meteoryt
Zapytaj sprzedawcę o ofertę