Aktualne oferty pracy

Specjalista ds. Sprzedaży/Konsultant
Miejsce pracy: Szczytno
Typ zatrudnienia: Umowa o pracę

Rekrutacja została zakończona, prosimy o przesyłanie CV na maila, w celu kolejnych w przyszłości rekrutacji.

Opis stanowiska:

  • praca w młodym zespole
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • współpraca z innymi działami firmy
  • bezpośrednia oraz telefoniczna obsługa klientów
  • atrakcyjne warunki finansowe, uzależnione od umiejętności, oraz zaangażowania
  • miła atmosfera

Wymagania:

  • doświadczenie w zawodzie sprzedawcy
  • doświadczenie w telefonicznej sprzedaży produktów i usług, klientom biznesowym
  • bardzo dobra obsługa komputera
  • kreatywność i rzetelność na bardzo wysokim poziomie
  • umiejętność pozyskiwanie nowych klientów
  • zdolność logicznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania bieżących problemów
  • odpowiedzialność i zaangażowanie
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność (możliwość podjęcia pracy, w pełnym wymiarze godzin)
  • bardzo wysoka kultura osobista

Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie w prowadzeniu i tworzeniu długofalowych relacji biznesowych
  • znajomość zagadnień blisko związanych z marketingiem i reklamą

CV prosimy
przesyłać na adres
kontakt@meteoryt.pl

Programista PHP, Java Script

  • tworzenie i rozwój aplikacji internetowych z wykorzystaniem języka PHP, Java Script

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy programisty
  • bardzo dobra znajomość PHP 5.x OOP, JavaScrip
  • doświadczenie w budowaniu nowoczesnych serwisów www przy użyciu biblioteki jQuery,
  • bardzo dobra znajomość języka HTML (4.x, 5), CSS
  • bardzo dobra znajomość systemów bazodanowych SQL (MySQL)
  • zdolność logicznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania bieżących problemów, odpowiedzialność
    i zaangażowanie
  • dobra znajomość języka angielskiego na potrzeby analizy dokumentacji
  • wysoka kultura osobista

  • doświadczenie w tworzeniu i rozwoju rozbudowanych serwisów internetowych
  • doświadczenie w tworzeniu i rozwoju rozbudowanych programów bazujących na środowisku Java Script
  • znajomość więcej niż jednego języka programowania
  • znajomość języka XML, HTML
  • mile widziane wyższe wykształcenie informatyczne
  • zdolność szybkiego uczenia się nowych technologii

CV prosimy przesyłać na adres

Kontakt z nami

System zgłoszeń najszybszą formą komunikacji z Nami

0
Obsłużonych zgłoszeń
0
Średnia ilość minut oczekiwania
0
Programów w ofercie

W przypadku chęci wykonania wdrożenia aplikacji u klienta prosimy kontakt pod nr tel. 504 946 478 w celu umówienia szczegółów oraz terminu z technikem.

KONTAKT

Dział obsługi klienta
Oddział w Szczytnie:
ul. Łomżyńska 20A/1
12-100 Szczytno

tel. +48 89 623 26 22
e-mail: kontakt@meteoryt.pl
pracujemy pn - pt
8:00 - 16:00

Wpis do Rejestru Przedsiębiorców KRS w
Sądzie Rejonowym w Olsztynie KRS
nr 0000676644
Kapitał zakładowy: 2 100 000 zł
REGON: 367213266

Meteoryt Sp. z o.o.
Łomżyńska 20A/1
NIP: 745 184 82 85

O NAS

Głównym produktem firmy Meteoryt jest oprogramowanie dla firm o nazwie Asystent w wersji Chmura oraz Desktop. Od 2005 roku tworzymy oraz zajmujemy się dystrybucją programów dla wielu branż. Obecnie w ofercie Meteoryt.pl znajduje się ponad 80 tytułów programów.

Linki: Nasze serwisy:

Nasza infrastruktura jest w pełni skalowalna w każdym momencie obsługujemy dziesiątki tysięcy zapytań do naszych systemów.

Scroll to Top