Program do tworzenia bazy pism - ASYSTENT REJESTR PISM 2024

szybkie tworzenie pism
wyszukiwanie w historii dokumentów
masowe tworzenie dokumentów
możliwość pracy sieciowej

Rejestr Pism

Programy do rejestracji pism stanowią kluczowe narzędzie w codziennej pracy sekretariatu. Gdy dokumenty napływają, pilna odpowiedź jest nieodzowna. W tym przypadku, doskonałym sprzymierzeńcem jest Asystent Rejestr Pism. To oprogramowanie, które błyskawicznie generuje profesjonalne pisma, umożliwiając ich drukowanie lub wysłanie drogą elektroniczną na wskazany adres e-mail. Dzięki niemu, skuteczność działania biura znacząco wzrasta, a czas reakcji na korespondencję skraca się, co wpływa korzystnie na efektywność pracy całego zespołu. Oprogramowanie to jest nieocenione w zapewnieniu błyskawicznego, profesjonalnego wsparcia przy obsłudze dokumentacji biurowej, co przekłada się na podniesienie standardów obsługi klienta i zwiększenie efektywności pracy sekretariatu..

Asystent Chmura Rejestr Pism

Asystent Chmura Rejestr Pism

Nasza aplikacja stanowi doskonałe narzędzie do efektywnego i zautomatyzowanego tworzenia wielu dokumentów. Dzięki niej możliwe jest prowadzenie kompleksowej bazy pism o profesjonalnym charakterze. Przydatna jest zwłaszcza w biurach o dużym obrocie dokumentów, umożliwiając błyskawiczne tworzenie pism oraz ich...


od.. 142.00 PLN    AKTYWUJ CHMURECzytaj więcej


Asystent Rejestr Pism 2024

Asystent Rejestr Pism 2024

Program Rejestr Pism jest dedykowany firmom, urzędom oraz instytucjom, które prowadzą rozległą korespondencję z petentami, informując ich o istotnych wydarzeniach za pomocą oficjalnych dokumentów, listów firmowych oraz innych formalnych pism. Oprogramowanie to umożliwia użytkownikom tworzenie i zarządzanie własną...


od.. 137.00 PLN    POBIERZ v24.2.18Czytaj więcej


Kontakt z nami

System zgłoszeń najszybszą formą komunikacji z Nami

0
Obsłużonych zgłoszeń
0
Średnia ilość minut oczekiwania
0
Programów w ofercie

W przypadku chęci wykonania wdrożenia aplikacji u klienta prosimy kontakt pod nr tel. 504 946 478 w celu umówienia szczegółów oraz terminu z technikem.

KONTAKT

Dział obsługi klienta
Oddział w Szczytnie:
ul. Łomżyńska 20A/1
12-100 Szczytno

tel. +48 89 623 26 22
e-mail: kontakt@meteoryt.pl
pracujemy pn - pt
8:00 - 16:00

Wpis do Rejestru Przedsiębiorców KRS w
Sądzie Rejonowym w Olsztynie KRS
nr 0000676644
Kapitał zakładowy: 2 100 000 zł
REGON: 367213266

Meteoryt Sp. z o.o.
Łomżyńska 20A/1
12-100 Szczytno
NIP: 745 184 82 85

O NAS

Głównym produktem firmy Meteoryt jest oprogramowanie dla firm o nazwie Asystent w wersji Chmura oraz Desktop. Od 2005 roku tworzymy oraz zajmujemy się dystrybucją programów dla wielu branż. Obecnie w ofercie Meteoryt.pl znajduje się ponad 80 tytułów programów.

Linki: Nasze serwisy:

Nasza infrastruktura jest w pełni skalowalna w każdym momencie obsługujemy dziesiątki tysięcy zapytań do naszych systemów.

Scroll to Top