Program do tworzenia CMR - Asystent Listy Przewozowe CMR 2024

kontrolowanie aktualnych przewozów
wystawianie dokumentów przewozowych CMR
baza kontrahentów, raporty, wydruki, faktury

Listy Przewozowe CMR

Listy przewozowe CMR stanowią nieodłączny standard pracy dla firm spedycyjnych. Dokument ten jest wydawany w trzech egzemplarzach dla każdej ze stron i jest absolutnie niezbędny do przewozu rzeczy, czyli tzw. frachtów. Nasza seria Asystent rozszerzyła swoją ofertę, wprowadzając dedykowany program do obsługi List Przewozowych CMR. Dzięki Asystentowi do List Przewozowych CMR, będziesz w stanie w prosty i efektywny sposób zarządzać bazą klientów, rozliczać frachty za świadczone usługi oraz generować Dokumenty Przewozowe CMR w trakcie planowania zleceń transportowych. Co więcej, będziesz miał możliwość prowadzenia dokładnej ewidencji swojej floty samochodowej. Dzięki temu będziesz na bieżąco śledzić działalność swojej firmy i uporządkujesz jej procesy operacyjne. Przekaż Asystenta swojej firmie i osiągnij wyższy poziom efektywności w dziedzinie obsługi List Przewozowych CMR oraz zarządzania flotą samochodową. Asystent List Przewozowych CMR to niezwykle funkcjonalne oprogramowanie dedykowane firmom transportowym. Posiada ono narzędzia do kontrolowania zleceń transportowych, generowania wydruków zleceń i listów przewozowych oraz umożliwia zapisywanie dokumentów w formacie PDF. Wersja chmurowa oprogramowania oferuje także przyjazny wykres "Ganta", który ułatwia śledzenie zleconych frachtów oraz planowanie ich rozpoczęcia i zakończenia.

Asystent Chmura Listy Przewozowe CMR

Asystent Chmura Listy Przewozowe CMR

Asystent CMR Listy Przewozowe to aplikacja, która została stworzona z myślą o firmach transportowych, umożliwiając skuteczne zarządzanie nimi. Oprogramowanie pozwala na zbieranie i przechowywanie danych dotyczących przewoźników, klientów i przewozów. Dodatkowo, użytkownicy mogą wygodnie wystawiać i wyszukiwać listy...


od.. 28.00 PLN    AKTYWUJ CHMURECzytaj więcej


Asystent Listy Przewozowe CMR 2024

Asystent Listy Przewozowe CMR 2024

Asystent Listy Przewozowe CMR to nowoczesna aplikacja stworzona z myślą o efektywnym zarządzaniu firmą przewozową. Dzięki temu oprogramowaniu możesz skutecznie gromadzić informacje dotyczące przewoźników, klientów i realizowanych przewozów. Nasza aplikacja umożliwia łatwe tworzenie i wyszukiwanie listów przewozowych...


od.. 118.00 PLN    POBIERZ v24.2.18Czytaj więcej


Kontakt z nami

System zgłoszeń najszybszą formą komunikacji z Nami

Obsłużonych zgłoszeń
0
Średnia ilość minut oczekiwania
0
Programów w ofercie
0

W przypadku chęci wykonania wdrożenia aplikacji u klienta prosimy kontakt pod nr tel. 504 946 478 w celu umówienia szczegółów oraz terminu z technikem.

KONTAKT

Dział obsługi klienta
Oddział w Szczytnie:
ul. Łomżyńska 20A/1
12-100 Szczytno

tel. +48 89 623 26 22
e-mail: kontakt@meteoryt.pl
pracujemy pn - pt
8:00 - 16:00

Wpis do Rejestru Przedsiębiorców KRS w
Sądzie Rejonowym w Olsztynie KRS
nr 0000676644
Kapitał zakładowy: 2 100 000 zł
REGON: 367213266

Meteoryt Sp. z o.o.
Łomżyńska 20A/1
12-100 Szczytno
NIP: 745 184 82 85

O NAS

Głównym produktem firmy Meteoryt jest oprogramowanie dla firm o nazwie Asystent w wersji Chmura oraz Desktop. Od 2005 roku tworzymy oraz zajmujemy się dystrybucją programów dla wielu branż. Obecnie w ofercie Meteoryt.pl znajduje się ponad 80 tytułów programów.

Linki: Nasze serwisy:

Nasza infrastruktura jest w pełni skalowalna w każdym momencie obsługujemy dziesiątki tysięcy zapytań do naszych systemów.

Scroll to Top