Program do obsługi kasy - Asystent Dokumenty Kasowe 2024

raport kasowy, możliwość pracy sieciowej
błyskawiczne przeszukiwanie danych
dla firm pracujących na dokumentach KW, KP lub sekretariatów

Dokumenty Kasowe

Praca sekretariatu czy kasy wymaga udokumentowania wydania lub przyjęcia gotówki do kasy. Dzięki programom z serii Asystent taka operacja trwa kilka sekund, a następnie można drukować raporty do formatu PDF i wysłać bezpośrednio do swoich przełożonych. Dzięki możliwości pracy sieciowej w programie inni użytkownicy mogą na bieżąco analizować stan kasy. Seria programów Asystent jest tak skonstruowana, że w każdej chwili można je rozbudowywać o inne moduły pomocne w codziennej pracy firmy.: asystent dokumenty kasowe, dokumenty kp, dokumenty kw, wydruki kasowe: Program Asystent Dokumenty Kasowe jest to narzędzie do wystawiania wydruków kasowych, dokumentów KP i KW dostępne są wersję dla komputerów stacjonarnych lub pracujące przez przeglądarkę internetową w chmurze. Liczne funkcje systemu i narzędzia przyspieszają i ułatwiają pracę w firmie.

Asystent Chmura Dokumenty Kasowe

Asystent Chmura Dokumenty Kasowe

Asystent Chmura Dokumenty Kasowe – prosty program on-line przeznaczony dla osób, które w firmie zajmują się prowadzeniem Kasy. Dzięki oprogramowaniu, które nie wymaga instalacji, a wystarczy jedynie zalogować się do aplikacji za pomocą dowolnej najnowszej przeglądarki internetowej. Aplikacja w Chmurze umożliwia...


od.. 11.00 PLN    AKTYWUJ CHMURECzytaj więcej


Asystent Dokumenty Kasowe 2024

Asystent Dokumenty Kasowe 2024

Dokumenty Kasowe to aplikacja przeznaczona do wystawiania dokumentów kasowych KP i KW oraz tworzenia raportów kasowych. Program umożliwia łatwe wystawianie dokumentów kasowych. W programie możemy zdefiniować dowolną ilość kas oraz mamy dostęp do raportu kasowego i aktualnego stanu kasy. W programie mamy łatwe...


od.. 78.00 PLN    POBIERZ v24.2.18Czytaj więcej


Kontakt z nami

System zgłoszeń najszybszą formą komunikacji z Nami

Obsłużonych zgłoszeń
0
Średnia ilość minut oczekiwania
0
Programów w ofercie
0

W przypadku chęci wykonania wdrożenia aplikacji u klienta prosimy kontakt pod nr tel. 504 946 478 w celu umówienia szczegółów oraz terminu z technikem.

KONTAKT

Dział obsługi klienta
Oddział w Szczytnie:
ul. Łomżyńska 20A/1
12-100 Szczytno

tel. +48 89 623 26 22
e-mail: kontakt@meteoryt.pl
pracujemy pn - pt
8:00 - 16:00

Wpis do Rejestru Przedsiębiorców KRS w
Sądzie Rejonowym w Olsztynie KRS
nr 0000676644
Kapitał zakładowy: 2 100 000 zł
REGON: 367213266

Meteoryt Sp. z o.o.
Łomżyńska 20A/1
12-100 Szczytno
NIP: 745 184 82 85

O NAS

Głównym produktem firmy Meteoryt jest oprogramowanie dla firm o nazwie Asystent w wersji Chmura oraz Desktop. Od 2005 roku tworzymy oraz zajmujemy się dystrybucją programów dla wielu branż. Obecnie w ofercie Meteoryt.pl znajduje się ponad 80 tytułów programów.

Linki: Nasze serwisy:

Nasza infrastruktura jest w pełni skalowalna w każdym momencie obsługujemy dziesiątki tysięcy zapytań do naszych systemów.

Scroll to Top