Program do serwisu Asystent Serwis i Reklamacje 2024

przyjmowanie zleceń serwisowych i reklamacyjnych
automatyczne nadawanie numerów RMA i rewersów
wbudowany klient pocztowy z obsługą tiketów
program dla punktów serwisowych i reklamacyjnych

Serwis i Reklamacje

Twoja firma zajmuje się przyjmowaniem reklamacji lub samymi usługami serwisowymi? Jest to bardzo ważna branża dla klientów, którzy oczekują naprawienia swoich ulubionych sprzętów, itp. Przejdź na wyższy poziom obsługi klienta, a przy okazji miej wszelkie sprawy serwisowe pod kontrolą. Zatrudnij do swojej firmy Asystenta Serwis i Reklamacje. Aplikacji towarzyszą narzędzia dodatkowe jak moduł Magazynu gdzie możesz wprowadzić części serwisowe które później uwzględnisz w wycenie serwisu klienta. Przyśpiesz maksymalnie czas realizacji zleceń serwisowych, a z Asystentem jest to możliwe. Twój klient będzie zadowolony z jakości obsługi, a Twoja firma podwoi zyski. Przejdź ze swoją firmą do nowego standardu: asystent serwis i reklamacje, reklamacje program, ewidencja reklamacji, oprogramowanie serwis i reklamacje, serwis i reklamacje asystent, serwis i reklamacje meteoryt: Asystent Serwis i Reklamacje jest rozbudowanym narzędziem do prowadzenia ewidencji przyjmowanie reklamacji i obsługi serwisu. Wyróżnia się funkcjonalnymi modułami przyjmowania reklamacji, posiada także moduł magazynu oraz klienta poczty e-mail.

Asystent Chmura Serwis i Reklamacje

Asystent Chmura Serwis i Reklamacje

Program serwisowy w chmurze nadaje innego wymiaru pracy serwisów. Od tej pory możesz spisywać protokół naprawy bezpośrednio u klienta korzystając z urządzeń mobilnych z dostępem do Internetu. Dzięki programowi dokonasz szczegółowej rejestracji reklamacji klienta lub serwisu sprzętu w raz z możliwością dodania...


od.. 15.00 PLN    AKTYWUJ CHMURECzytaj więcej


Asystent Serwis i Reklamacje 2024

Asystent Serwis i Reklamacje 2024

Program Serwis i Reklamacje to rozbudowane narzędzie do prowadzenia działu przyjmowania reklamacji czy obsługi serwisu. Jego najważniejsze funkcje programu to: moduł do przyjmowania reklamacji, zleceń naprawy, automatyczne nadawanie numerów RMA i numerów rewersu, wydruki protokołów przyjęcia oraz wydania, możliwość...


od.. 205.00 PLN    POBIERZ v24.2.18Czytaj więcej


Kontakt z nami

System zgłoszeń najszybszą formą komunikacji z Nami

Obsłużonych zgłoszeń
0
Średnia ilość minut oczekiwania
0
Programów w ofercie
0

W przypadku chęci wykonania wdrożenia aplikacji u klienta prosimy kontakt pod nr tel. 504 946 478 w celu umówienia szczegółów oraz terminu z technikem.

KONTAKT

Dział obsługi klienta
Oddział w Szczytnie:
ul. Łomżyńska 20A/1
12-100 Szczytno

tel. +48 89 623 26 22
e-mail: kontakt@meteoryt.pl
pracujemy pn - pt
8:00 - 16:00

Wpis do Rejestru Przedsiębiorców KRS w
Sądzie Rejonowym w Olsztynie KRS
nr 0000676644
Kapitał zakładowy: 2 100 000 zł
REGON: 367213266

Meteoryt Sp. z o.o.
Łomżyńska 20A/1
12-100 Szczytno
NIP: 745 184 82 85

O NAS

Głównym produktem firmy Meteoryt jest oprogramowanie dla firm o nazwie Asystent w wersji Chmura oraz Desktop. Od 2005 roku tworzymy oraz zajmujemy się dystrybucją programów dla wielu branż. Obecnie w ofercie Meteoryt.pl znajduje się ponad 80 tytułów programów.

Linki: Nasze serwisy:

Nasza infrastruktura jest w pełni skalowalna w każdym momencie obsługujemy dziesiątki tysięcy zapytań do naszych systemów.

Scroll to Top