Program do prowadzenia Agencji Ubezpieczeń 2024

zarządzanie polisami ubezpieczeniowymi klientów
wystawianie i wysyłanie ofert bezpośrednio z programu na adres e-mail
możliwość zapisu wydruków do formatu PDF
program dla agencji ubezpieczeniowych, agentów czy brokerów

Agent Ubezpieczeń

Praca Agenta Ubezpieczeniowego wymaga ciągłego kontaktu z klientem. Brak tego kontaktu może prowadzić do utraty zysków i zagrozić stabilności Twojej firmy. Czy zdarzyło Ci się kiedyś zgubić w dokumentacji i nie pamiętać, komu złożyłeś ofertę ubezpieczenia, a komu nie? Nie pozwól sobie na taką możliwość! Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy programy do zarządzania agencją ubezpieczeń. Dzięki nim w prosty i intuicyjny sposób będziesz mógł wystawić ofertę dla swojego klienta. Dzięki pełnej ewidencji bazy klientów, już nigdy więcej nie zapomnisz o końcu zakupionych polis przez swoich kontrahentów. Twój klient będzie zadowolony, że dbasz o jego interesy w pełni profesjonalny sposób, jednocześnie chroniąc interesy swoje i Twojej firmy. Nie trać ani minuty więcej! Przyspiesz rozwój swojej firmy i zwiększ zyski. Nie zwlekaj ani chwili dłużej, zapoznaj się z programem Asystent Agent Ubezpieczeń już dziś! Asystent Agent Ubezpieczeń to narzędzie, które umożliwia kontrolę nad kontaktami z klientem. Dzięki najnowszemu oprogramowaniu będziesz miał dostęp do dziesiątek funkcjonalnych rozwiązań, które pomogą Ci śledzić skomplikowane oferty, śledzić przebieg polis, prowadzić ewidencję klientów i wiele więcej. Zainwestuj w swoją firmę i zyskaj pewność, że każdy klient zostanie obsłużony profesjonalnie. Nie czekaj ani chwili dłużej, poznaj Asystenta Agenta Ubezpieczeń już dzisiaj! To program dedykowany agentom ubezpieczeniowym, który pomoże Ci w efektywnym zarządzaniu Twoją agencją.

Asystent Agent Ubezpieczeń 2024

Asystent Agent Ubezpieczeń 2024

Agent Ubezpieczeń to dedykowany program stworzony z myślą o agentach ubezpieczeniowych i brokerach, który stanowi nieocenione wsparcie dla efektywnego funkcjonowania biura agencji ubezpieczeniowej lub brokerskiego. Jest szczególnie przydatny w przypadku agencji, które operują na wielu lokalizacjach i posiadają...


od.. 154.00 PLN    POBIERZ v24.2.18Czytaj więcej


Asystent Chmura Agent Ubezpieczeń

Asystent Chmura Agent Ubezpieczeń

Agent Ubezpieczeń w Chmurze to program działający w chmurze, dostępny na dowolnej przeglądarce internetowej, stworzony specjalnie dla agentów ubezpieczeniowych, biur i agencji ubezpieczeniowych oraz brokerów. Dzięki niemu można teraz mieć dostęp do swoich klientów zarówno tych stałych, jak i nowych, z każdego...


od.. 21.00 PLN    AKTYWUJ CHMURECzytaj więcej


Kontakt z nami

System zgłoszeń najszybszą formą komunikacji z Nami

Obsłużonych zgłoszeń
0
Średnia ilość minut oczekiwania
0
Programów w ofercie
0

W przypadku chęci wykonania wdrożenia aplikacji u klienta prosimy kontakt pod nr tel. 504 946 478 w celu umówienia szczegółów oraz terminu z technikem.

KONTAKT

Dział obsługi klienta
Oddział w Szczytnie:
ul. Łomżyńska 20A/1
12-100 Szczytno

tel. +48 89 623 26 22
e-mail: kontakt@meteoryt.pl
pracujemy pn - pt
8:00 - 16:00

Wpis do Rejestru Przedsiębiorców KRS w
Sądzie Rejonowym w Olsztynie KRS
nr 0000676644
Kapitał zakładowy: 2 100 000 zł
REGON: 367213266

Meteoryt Sp. z o.o.
Łomżyńska 20A/1
12-100 Szczytno
NIP: 745 184 82 85

O NAS

Głównym produktem firmy Meteoryt jest oprogramowanie dla firm o nazwie Asystent w wersji Chmura oraz Desktop. Od 2005 roku tworzymy oraz zajmujemy się dystrybucją programów dla wielu branż. Obecnie w ofercie Meteoryt.pl znajduje się ponad 80 tytułów programów.

Linki: Nasze serwisy:

Nasza infrastruktura jest w pełni skalowalna w każdym momencie obsługujemy dziesiątki tysięcy zapytań do naszych systemów.

Scroll to Top