Program do prowadzenia szkoleń - Asystent Kursy i Szkolenia 2024

prowadzenie i kontrolowanie grupy szkoleniowej
płatności i dokumenty sprzedaży, baza kursantów i szkoleniowców
program dla różnego rodzaju firm szkoleniowych

Kursy i Szkolenia

Stagnacja firmy czy rozwoju pracowniczego to bolesny i kosztowny cios. Brak rozwoju firmy spisuje ją na straty, gdyż w biznesie nie ma czegoś takiego jak constans, czyli utrzymanie czegoś na jednym poziomie. Stały rozwój ważny jest również dla Twoich pracowników. Zdobywając nowe kwalifikacje stają się lepszymi pracownikami. Asystent Kursy i Szkolenia, został stworzony z myślą o firmach stawiających na stały rozwój. Tworząc dział kursów i szkoleń oprogramowanie Asystent będzie dla Ciebie idealnym wyborem. Z naszym programem będziesz miał pełną kontrolę nad rekrutacją do szkoleń, sporządzisz bazę wykładowców oraz uczestników szkoleń i kursów. Każde takie przedsięwzięcie odpowiednio rozliczysz. Wybierając Asystenta Kursy i Szkolenia wszelkie działania będziesz miał pod pełną kontrolą. Wybierz najlepsza opcję, wybierz Asystenta: asystent kursy i szkolenia, kursy, szkolenia, oprogramowanie kursy, oprogramowanie szkolenia, zarządzanie kursami, zarządzanie szkoleniami, program kursy i szkolenia, asystent szkolenia, asystent kursy: Kursy i Szkolenia to Asystent dzięki któremu mamy kontrolę nad prowadzonymi kursami i szkoleniami w naszej firmie. Przebieg szkoleń, szkoleniowcy i wiele więcej przydatnych funkcji usprawniających proces kursów.

Asystent Chmura Kursy i Szkolenia

Asystent Chmura Kursy i Szkolenia

Kursy i szkolenia w Chmurze – program korzystający z technologii Chmury. Tworzona baza danych oraz wszelkie operacje są wykonywane przy udziale dowolnej przeglądarki internetowej. Wiąże się to z tym, iż nie trzeba gdziekolwiek takiej aplikacji instalować, bo dostępna jest na każdym urządzeniu z dostępem do...


od.. 20.00 PLN    AKTYWUJ CHMURECzytaj więcej


Asystent Kursy i Szkolenia 2024

Asystent Kursy i Szkolenia 2024

Program Kursy i Szkolenia jest dedykowany dla instytucji lub firm prowadzących różnego rodzaju kursy, szkolenia, konferencje itp. Program posiada możliwość kontrolowania procesu rekrutacji uczestników na szkolenie, prowadzenia bazy prowadzących szkolenie, kontrolę finansów i kosztów szkolenia oraz wyliczenie kosztów...


od.. 157.00 PLN    POBIERZ v24.2.18Czytaj więcej


Kontakt z nami

System zgłoszeń najszybszą formą komunikacji z Nami

Obsłużonych zgłoszeń
0
Średnia ilość minut oczekiwania
0
Programów w ofercie
0

W przypadku chęci wykonania wdrożenia aplikacji u klienta prosimy kontakt pod nr tel. 504 946 478 w celu umówienia szczegółów oraz terminu z technikem.

KONTAKT

Dział obsługi klienta
Oddział w Szczytnie:
ul. Łomżyńska 20A/1
12-100 Szczytno

tel. +48 89 623 26 22
e-mail: kontakt@meteoryt.pl
pracujemy pn - pt
8:00 - 16:00

Wpis do Rejestru Przedsiębiorców KRS w
Sądzie Rejonowym w Olsztynie KRS
nr 0000676644
Kapitał zakładowy: 2 100 000 zł
REGON: 367213266

Meteoryt Sp. z o.o.
Łomżyńska 20A/1
12-100 Szczytno
NIP: 745 184 82 85

O NAS

Głównym produktem firmy Meteoryt jest oprogramowanie dla firm o nazwie Asystent w wersji Chmura oraz Desktop. Od 2005 roku tworzymy oraz zajmujemy się dystrybucją programów dla wielu branż. Obecnie w ofercie Meteoryt.pl znajduje się ponad 80 tytułów programów.

Linki: Nasze serwisy:

Nasza infrastruktura jest w pełni skalowalna w każdym momencie obsługujemy dziesiątki tysięcy zapytań do naszych systemów.

Scroll to Top