Program do obsługi biura tłumaczeń - Asystent Biuro Tłumaczeń 2024

przyjmowanie zleceń tłumaczeń od klientów i zlecanie dla tłumaczy
dodawanie załączników w dowolnym formacie
szybkie fakturowanie
program dla biura tłumaczeń

Biuro Tłumaczeń

Prowadzisz biuro tłumaczeń lub jesteś samodzielnym tłumaczem? Masz problem z organizacją? Zamówienia od klientów przewyższają Twoje możliwości? Pragniesz uporządkować całą dokumentację i przyspieszyć pracę swojego biura tłumaczeń? Na dodatek klient nie traktuje Cię poważnie ponieważ myśli, że Twoja firma znajduje się w prywatnym mieszkaniu? Skończ z nieprofesjonalnym podejściem i zatrudnij Asystenta Biura Tłumaczeń. Uporządkuj wszystkie zamówienia oraz prowadź szczegółową ewidencję swoich klientów. Nie pozwól aby choć jedno zlecenie tłumaczenia uciekło Ci sprzed nosa. Asystent zadba o to, abyś nie narzekał na brak pracy i skupił się tylko na tłumaczeniach. Zrób duży krok do profesjonalizmu i zatrudnij Asystenta w swoim biurze.: asystent biura tłumaczeń, biura tłumaczeń, asystent tłumaczeń, zarządzanie biurem tłumaczeń, asystent tłumaczenia: Asystent Biura tłumaczeń to profesjonalne narzędzie do nadzorowania pracy biur tłumaczeń. W łatwy sposób umożliwia nadzorowanie przebiegu projektów, pracy tłumaczy i sposobu rozliczeń tłumaczeń, posiada także funkcję przypomnień.

Asystent Biuro Tłumaczeń 2024

Asystent Biuro Tłumaczeń 2024

Biuro Tłumaczeń jest to oprogramowanie wspomagające działanie firm zajmujących się profesjonalnym tłumaczeniem tekstów. Program administruje działanie firmy przyjmując zlecenia przychodzące i wychodzące, oznaczając jednocześnie statusy realizacji zamówień, np.: niezrealizowane, w realizacji, przygotowane itd.


od.. 154.00 PLN    POBIERZ v24.2.18Czytaj więcej


Asystent Chmura Biuro Tłumaczeń

Asystent Chmura Biuro Tłumaczeń

Asystent Chmura Biuro Tłumaczeń – wersja chmurowa aplikacji dla tłumaczy przysięgłych, biur tłumaczeń. Oprogramowanie pozwoli uporządkować pracę każdego tłumacza. Moduły zawarte w oprogramowaniu umożliwiają wpisywanie zamówień przychodzących lub wychodzących, dzięki czemu nigdy nie zapomnimy o tłumaczeniu dla...


od.. 18.00 PLN    AKTYWUJ CHMURECzytaj więcej


Kontakt z nami

System zgłoszeń najszybszą formą komunikacji z Nami

0
Obsłużonych zgłoszeń
0
Średnia ilość minut oczekiwania
0
Programów w ofercie

W przypadku chęci wykonania wdrożenia aplikacji u klienta prosimy kontakt pod nr tel. 504 946 478 w celu umówienia szczegółów oraz terminu z technikem.

KONTAKT

Dział obsługi klienta
Oddział w Szczytnie:
ul. Łomżyńska 20A/1
12-100 Szczytno

tel. +48 89 623 26 22
e-mail: kontakt@meteoryt.pl
pracujemy pn - pt
8:00 - 16:00

Wpis do Rejestru Przedsiębiorców KRS w
Sądzie Rejonowym w Olsztynie KRS
nr 0000676644
Kapitał zakładowy: 2 100 000 zł
REGON: 367213266

Meteoryt Sp. z o.o.
Łomżyńska 20A/1
12-100 Szczytno
NIP: 745 184 82 85

O NAS

Głównym produktem firmy Meteoryt jest oprogramowanie dla firm o nazwie Asystent w wersji Chmura oraz Desktop. Od 2005 roku tworzymy oraz zajmujemy się dystrybucją programów dla wielu branż. Obecnie w ofercie Meteoryt.pl znajduje się ponad 80 tytułów programów.

Linki: Nasze serwisy:

Nasza infrastruktura jest w pełni skalowalna w każdym momencie obsługujemy dziesiątki tysięcy zapytań do naszych systemów.

Scroll to Top