Program do tworzenia bazy klientów 2024

baza klientów, system mailingowy oraz system wysyłki SMS
łatwe przeszukiwanie danych oraz szybkie tworzenie raportów
tworzenie kopii bezpieczeństwa
brak limitów na ilość wprowadzanych danych

Baza Danych

Czy jesteś nowym przedsiębiorcą czy osobą z wieloletnim doświadczeniem? Czy martwisz się brakiem odpowiedniej bazy danych swoich kontrahentów? Odpowiedzią na Twoje problemy jest Asystent Baza Danych. Nie pozwól na chaos w swojej firmie. Porzuć tabele arkusza kalkulacyjnego, w którym Twój pracownik utworzył 5 różnych plików, a na końcu nie jesteś pewny, co jest czym. Wejdź na wyższy poziom z naszym narzędziem. Dzięki Asystentowi Baza Danych dostosujesz kolumny do swoich potrzeb i wprowadzisz szczegółowe dane o swoich kontrahentach, pracownikach, firmach i wielu innych aspektach działalności. Wykorzystaj drzewiaste kategorie, aby poukładać wszystkie kontakty według własnych preferencji i wprowadzić ład i porządek. Znalezienie konkretnego rekordu zajmuje teraz tylko kilka sekund. Te kilka sekund to oszczędność Twojego cennego czasu, a także pieniędzy. Inwestycja w solidne oprogramowanie i zatrudnienie Asystenta Baza Danych to klucz do sukcesu. Nasz bardzo łatwy i funkcjonalny program umożliwia porządkowanie i kategoryzowanie istniejących oraz tworzonych rekordów. Możesz przechowywać dane kontaktowe, śledzić statystyki finansowe, rejestrować historię kontaktów i wiele więcej. Zainwestuj w solidne oprogramowanie, zatrudnij Asystenta Baza Danych.: asystent baza danych, bazy danych, dane, dane kontaktowe, baza: Bardzo łatwy i funkcjonalny program umożliwiający porządkowanie i kategoryzowanie istniejących i tworzonych rekordów, możemy także przechowywać dane kontaktowe, statystyki finansów, historie kontaktów i wiele więcej..

Asystent Baza Danych 2024

Asystent Baza Danych 2024

Baza Danych to oprogramowanie pozwalające na tworzenie wielu baz danych, a w każdej z nich dostosowywania własnych pól dodatkowych. Program ten jest dedykowany zarówno dla małych jak i dużych przedsiębiorstw, które gromadzą znaczne ilości rekordów, takich jak informacje o kontrahentach czy pracownikach. Wspiera on...


od.. 78.00 PLN    POBIERZ v24.2.18Czytaj więcej


Asystent Chmura Baza Danych

Asystent Chmura Baza Danych

Asystent Chmura Baza Danych – to innowacyjne, oparte na technologii chmurowej rozwiązanie, które umożliwia dowolną ilość wpisów. To zastępstwo dla tradycyjnych arkuszy kalkulacyjnych, które często stają się niekontrolowalne w pewnym momencie. Baza Danych, stworzona przez firmę Meteoryt, pozwala na skuteczne...


od.. 9.00 PLN    AKTYWUJ CHMURECzytaj więcej


Kontakt z nami

System zgłoszeń najszybszą formą komunikacji z Nami

Obsłużonych zgłoszeń
0
Średnia ilość minut oczekiwania
0
Programów w ofercie
0

W przypadku chęci wykonania wdrożenia aplikacji u klienta prosimy kontakt pod nr tel. 504 946 478 w celu umówienia szczegółów oraz terminu z technikem.

KONTAKT

Dział obsługi klienta
Oddział w Szczytnie:
ul. Łomżyńska 20A/1
12-100 Szczytno

tel. +48 89 623 26 22
e-mail: kontakt@meteoryt.pl
pracujemy pn - pt
8:00 - 16:00

Wpis do Rejestru Przedsiębiorców KRS w
Sądzie Rejonowym w Olsztynie KRS
nr 0000676644
Kapitał zakładowy: 2 100 000 zł
REGON: 367213266

Meteoryt Sp. z o.o.
Łomżyńska 20A/1
12-100 Szczytno
NIP: 745 184 82 85

O NAS

Głównym produktem firmy Meteoryt jest oprogramowanie dla firm o nazwie Asystent w wersji Chmura oraz Desktop. Od 2005 roku tworzymy oraz zajmujemy się dystrybucją programów dla wielu branż. Obecnie w ofercie Meteoryt.pl znajduje się ponad 80 tytułów programów.

Linki: Nasze serwisy:

Nasza infrastruktura jest w pełni skalowalna w każdym momencie obsługujemy dziesiątki tysięcy zapytań do naszych systemów.

Scroll to Top