Wysyłanie SMS z programu Asystent


Asystent posiada narzędzie do wysyłania wiadomości SMS
Dzięki niemu można w błyskawiczny sposób wysłać na przykład powiadomienie o niezapłaconej fakturze lub zbliżającym się końcu okresu jakiejś usługi. Asystent potrafi również automatycznie wysyłać powiadomienia o zmianie statusu zamówienia lub płatności za zamówienie. Takie wiadomości SMS mogą być podpisane (w polu nadawcy) dowolnym napisem, na przykład nazwą Państwa firmy. W najnowszej wersji programu jest również dostępna historia wysłanych SMS-ów, możliwość wklejania gotowych szablonów wiadomości SMS co bardzo ułatwia bieżącą prace z programem.

Jak działa wysyłanie wiadomości SMS i ile to kosztuje?
Aby móc korzystać z funkcji wysyłania wiadomości SMS należy się zarejestrować na tej stronie, a następnie skorzystać z usługi SMS MAX, która pojawi się w panelu po zalogowaniu. Po zalogowaniu się dostępna jest możliwość uzupełnienia konta oraz możliwość podglądu historii wysłanych SMS.

Nie potrzebujesz abonamentu
W usłudze SMS MAX wykupujemy pakiety kredytów, płatności odbywają się na zasadzie przedpłaty.

Koszt wysłania pojedynczej wiadomości jest zależny od jej typu:
EKONOMICZNY - 9 gr = 9 kredytów / SMS - z losowego nr. tel.
PREMIUM - 18 gr = 18 kredytów / SMS - własny podpis nadawcy (max 11 znaków)

Aby dokonać zakupu kliknij tutaj

Po zarejestrowaniu się na niniejszej stronie i doładowaniu swojego konta, wystarczy w programie -> dodatki/sms/konfiguracja wprowadzić swój login i hasło. Od tego momentu wysyłanie wiadomości SMS jest w pełni skonfigurowane.

Regulamin

 1. Korzystanie z usługi "SMS" polega na skorzystaniu z mechanizmów w jakie zostały wyposażone programy z serii Asystent do wysyłania wiadomości SMS z poziomu programu.
 2. Aby móc korzystać z usługi "SMS" należy posiadać legalną i aktualną wersję dowolnego z programów Asystent.
 3. W usłudze "SMS" dostępny jest rodzaj wiadomości: SMS PREMIUM. W wariancie SMS PREMIUM użytkownik może samodzielnie określać nadawcę wiadomości SMS (tekst wyświetlany w polu nadawcy).
 4. Wysyłanie wiadomości SMS w usłudze "SMS" jest płatne, koszt zgodnie z cennikiem SMS.
  https://meteoryt.pl/Pakiet_SMS-d427-150.html
 5. Aby wysyłać wiadomości SMS z programu należy posiadać odpowiednią liczbę kredytów na koncie (dodatnią).
 6. Aby zakupić kredyty należy skorzystać z mechanizmu doładowań dostępnego na niniejszej stronie.
 7. Kredyty można kupić w postaci pakietów. Koszt danego pakietu określony jest na stronie https://meteoryt.pl/Nowosci_SMS_Mailingi.html
 8. Po zakupieniu pakietu kredytów nie ma możliwość "zwrotu" zakupionego pakietu.
 9. Po zakupieniu pakietu za pośrednictwem systemu online zawartego na stronie meteoryt.pl następuje automatyczne doładowanie konta daną kwotą kredytów.
 10. Podczas wysyłania wiadomości SMS PREMIUM (max 11 znaków), w polu nadawcy można umieścić dowolny tekst, o ile numer ten przeszedł procedurę aktywacyjną i jest zgodny z prawem. W polu nadawcy zabronione jest umieszczanie numerów telefonów, ani innych nazw mogących wprowadzić odbiorcę wiadomości w błąd.
 11. Procedura aktywacji numeru telefonu jest niezbędna, aby podawać ten numer w polu nadawcy wiadomości. Aktywacja jest płatna (skontaktuj się z konsultantem).
 12. Odpowiedzialność za treść wysyłanych wiadomości SMS odpowiada jedynie ich autor.
 13. Zabrania się wysyłania wiadomości SMS naruszających czyjeś dobra, wprowadzających ich odbiorców w błąd, ani niechcianych wiadomości SMS oraz adresów URL, które nie zostały wcześniej zgłoszone do Meteoryt Sp z o.o. w celu ich zatwierdzenia.
 14. W przypadku naruszenia dowolnego punktu niniejszego regulaminu firma Meteoryt sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do zablokowania lub usunięcia konta.
 15. W przypadku zablokowania lub usunięcia konta użytkownika wszystkie posiadane przez niego kredyty ulegają skasowaniu.
 16. Zakupione kredyty są ważne przez 12 miesięcy od momentu zakupu.
 17. Limit znaków dla jednej wiadomości SMS wynosi 160 znaków (polski znak liczony jest podwójnie, spacja jest również liczona jako znak). Przekroczenie 160 znaków oznacza wysłanie kolejnego SMS.

Kontakt z nami

System zgłoszeń najszybszą formą komunikacji z Nami

Obsłużonych zgłoszeń
0
Średnia ilość minut oczekiwania
0
Programów w ofercie
0

W przypadku chęci wykonania wdrożenia aplikacji u klienta prosimy kontakt pod nr tel. 504 946 478 w celu umówienia szczegółów oraz terminu z technikem.

KONTAKT

Dział obsługi klienta
Oddział w Szczytnie:
ul. Łomżyńska 20A/1
12-100 Szczytno

tel. +48 89 623 26 22
e-mail: kontakt@meteoryt.pl
pracujemy pn - pt
8:00 - 16:00

Wpis do Rejestru Przedsiębiorców KRS w
Sądzie Rejonowym w Olsztynie KRS
nr 0000676644
Kapitał zakładowy: 2 100 000 zł
REGON: 367213266

Meteoryt Sp. z o.o.
Łomżyńska 20A/1
12-100 Szczytno
NIP: 745 184 82 85

O NAS

Głównym produktem firmy Meteoryt jest oprogramowanie dla firm o nazwie Asystent w wersji Chmura oraz Desktop. Od 2005 roku tworzymy oraz zajmujemy się dystrybucją programów dla wielu branż. Obecnie w ofercie Meteoryt.pl znajduje się ponad 80 tytułów programów.

Linki: Nasze serwisy:

Nasza infrastruktura jest w pełni skalowalna w każdym momencie obsługujemy dziesiątki tysięcy zapytań do naszych systemów.

Scroll to Top