O firmie


Firma Meteoryt sp. z o.o. zajmuje się produkcją oprogramowania komputerowego dla firm. Wytwarzamy i dostarczamy oprogramowanie do zarządzania przedsiębiorstwami oraz usługi informatyczne, które pomagają firmom w codziennej pracy.

Nasze produkty są projektowane i rozwijane z myślą o zapewnieniu łatwego, intuicyjnego i wydajnego sposobu zarządzania firmą. Nasze oprogramowanie pozwala na zoptymalizowanie procesów biznesowych, zwiększenie produktywności i efektywności oraz usprawnienie pracy w firmie.

Wszystkie produkty są starannie zaprojektowane i dostosowane do potrzeb naszych klientów. Stawiamy na jakość i nieustanne doskonalenie naszych rozwiązań, aby zapewnić klientom najlepsze narzędzia do zarządzania ich firmami.

Nasza firma zatrudnia doświadczonych programistów i specjalistów ds. informatyki, którzy są ekspertami w swojej dziedzinie. Zapewniamy kompleksowe wsparcie techniczne oraz szkolenia dla naszych klientów, aby pomóc im w osiąganiu swoich celów biznesowych.

Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu indywidualnych rozwiązań informatycznych dla firm.

Współpracujemy z naszymi klientami w celu zrozumienia ich potrzeb i wymagań biznesowych, aby dostarczyć oprogramowanie, które idealnie pasuje do ich potrzeb. Nasz zespół programistów i inżynierów opracowuje spersonalizowane rozwiązania, które są dopasowane do specyficznych wymagań każdej firmy.

Wierzymy, że nasze oprogramowanie i usługi informatyczne pomogą Twojej firmie w osiąganiu sukcesów i zapewnią Ci przewagę konkurencyjną.

Więcej informacji o naszych produktach na stronie https://meteoryt.com


Kontakt z nami

System zgłoszeń najszybszą formą komunikacji z Nami

Obsłużonych zgłoszeń
0
Średnia ilość minut oczekiwania
0
Programów w ofercie
0

W przypadku chęci wykonania wdrożenia aplikacji u klienta prosimy kontakt pod nr tel. 504 946 478 w celu umówienia szczegółów oraz terminu z technikem.

KONTAKT

Dział obsługi klienta
Oddział w Szczytnie:
ul. Łomżyńska 20A/1
12-100 Szczytno

tel. +48 89 623 26 22
e-mail: kontakt@meteoryt.pl
pracujemy pn - pt
8:00 - 16:00

Wpis do Rejestru Przedsiębiorców KRS w
Sądzie Rejonowym w Olsztynie KRS
nr 0000676644
Kapitał zakładowy: 2 100 000 zł
REGON: 367213266

Meteoryt Sp. z o.o.
Łomżyńska 20A/1
12-100 Szczytno
NIP: 745 184 82 85

O NAS

Głównym produktem firmy Meteoryt jest oprogramowanie dla firm o nazwie Asystent w wersji Chmura oraz Desktop. Od 2005 roku tworzymy oraz zajmujemy się dystrybucją programów dla wielu branż. Obecnie w ofercie Meteoryt.pl znajduje się ponad 80 tytułów programów.

Linki: Nasze serwisy:

Nasza infrastruktura jest w pełni skalowalna w każdym momencie obsługujemy dziesiątki tysięcy zapytań do naszych systemów.

Scroll to Top