Dedykowane aplikacje WWW


Oferta – aplikacje webowe

Każda rozwijająca się firma posiada swoją witrynę internetową, a wraz z rozwojem firmy pragnie udoskonalać ją w taki sposób, aby była dla klientów, a także i samych pracowników przyjemna pod względem wizualnym jak i czynnościowym. Idąc za tą myślą platforma Meteoryt.pl stworzyła szereg aplikacji web'owych, które pozwolą na lepsze funkcjonowanie strony internetowej, rozszerzą jej działanie oraz pomogą w zwiększeniu zysków przedsiębiorstwa.

Serwis i reklamacje dla dobrego serwisu

Firma Meteoryt.pl swoją markę uzyskała dzięki Tworzeniu oprogramowania dla firm z serii „Asystent”. W ofercie mamy również aplikacje, które w znacznym stopniu rozszerzają działanie naszych programów, mianowicie chodzi dostosowanie programu dla strony internetowej w postaci aplikacji. I tak na przykład aplikacja zaczerpnięta z Asystenta Serwis i Reklamacje, umożliwia składanie reklamacji itp. za pomocą wygenerowanego na Państwa serwisie internetowym Panelu Klienta, co w znacznym stopniu odciąży linie telefoniczne, a także przyśpieszy proces rozwiązywania problemów Państwa kontrahentów.

Rekrutacja Online

Kolejnymi rozszerzeniami naszych programów są aplikacje HRM do prowadzenia rekrutacji kandydatów. Aplikacja idealnie nadaje się dla serwisów poświęconych pośrednictwem pracy oraz wszelkich innych które zarządzają zasobami ludzkimi. Aplikacja pozwala na gromadzenie danych o kandydatach, przetwarzanie ich i analizowanie. Umożliwia również przechowywanie danych o zleceniodawcach, prowadzenie projektów, planowanie zadań, mechanizm przypomnień, historię kontaktów i wiele innych. Ułatwia również procesy rekrutacyjne, kandydacji mogą rejestrować się, składać wszelkie dokumenty za pomocą Państwa witryny internetowej.

Zarządzenie treścią bezpośrednie z Asystenta

Druga aplikacja (CMS) to system, który umożliwia zarządzanie treścią strony, bezpośrednio z Panelu Administracji. Gwarantuje prostotę administrowania stroną internetową, bez konieczności znajomości skomplikowanego dla zwyczajnego człowieka języka programowania.

Sklep internetowy

Kolejną aplikacją jest moduł sklepu internetowego. Podstawowym atutem jest zarządzanie sklepem z poziomu Panelu Administratora na Twojej stronie internetowej oraz korzystanie z wszystkich walorów tj. import, eksport, drukowanie, działanie z drukarkami fiskalnymi, zarządzanie użytkownikami, system mailingowy.

Jesteśmy również otwarci na nowe propozycje,
aby jak najbardziej dostosować aplikację do Państwa wymagań.
Wszystkie aplikacje Web'owe są kompatybilne
z oprogramowaniem z serii Asystent

Kontakt z nami

System zgłoszeń najszybszą formą komunikacji z Nami

Obsłużonych zgłoszeń
0
Średnia ilość minut oczekiwania
0
Programów w ofercie
0

W przypadku chęci wykonania wdrożenia aplikacji u klienta prosimy kontakt pod nr tel. 504 946 478 w celu umówienia szczegółów oraz terminu z technikem.

KONTAKT

Dział obsługi klienta
Oddział w Szczytnie:
ul. Łomżyńska 20A/1
12-100 Szczytno

tel. +48 89 623 26 22
e-mail: kontakt@meteoryt.pl
pracujemy pn - pt
8:00 - 16:00

Wpis do Rejestru Przedsiębiorców KRS w
Sądzie Rejonowym w Olsztynie KRS
nr 0000676644
Kapitał zakładowy: 2 100 000 zł
REGON: 367213266

Meteoryt Sp. z o.o.
Łomżyńska 20A/1
12-100 Szczytno
NIP: 745 184 82 85

O NAS

Głównym produktem firmy Meteoryt jest oprogramowanie dla firm o nazwie Asystent w wersji Chmura oraz Desktop. Od 2005 roku tworzymy oraz zajmujemy się dystrybucją programów dla wielu branż. Obecnie w ofercie Meteoryt.pl znajduje się ponad 80 tytułów programów.

Linki: Nasze serwisy:

Nasza infrastruktura jest w pełni skalowalna w każdym momencie obsługujemy dziesiątki tysięcy zapytań do naszych systemów.

Scroll to Top