• Dział sprzedaży
  • tel. 89 623 26 22
  • Adres E-mail do nas: pomoc@meteoryt.pl

Informacja o programie:
89 623 26 22
Dedykowane aplikacje WWW

Oferta – aplikacje webowe

 
Każda rozwijająca się firma posiada swoją witrynę internetową, a wraz z rozwojem firmy pragnie udoskonalać ją w taki sposób, aby była dla klientów, a także i samych pracowników przyjemna pod względem wizualnym jak i czynnościowym. Idąc za tą myślą platforma Meteoryt.pl stworzyła szereg aplikacji web'owych, które pozwolą na lepsze funkcjonowanie strony internetowej, rozszerzą jej działanie oraz pomogą w zwiększeniu zysków przedsiębiorstwa.
 
 

Program partnerski dla twojej firmy.

Pierwszą z aplikacji jest system Programu Partnerskiego. Owa aplikacja udostępnia współpracę na linii usługodawca-kontrahent. Wnioskując z samej nazwy jest to Program, działający na ustalonych przez Ciebie zasadach, w których określa się zakres współpracy, korzyści, zasady. Sama aplikacja umożliwia automatyczne przydzielanie rabatów, użytkownikom, którzy przystąpili do programu, a także  późniejsze wykorzystywanie zdefiniowanych przez Ciebie korzyści. System archiwizuje historię aktywności każdego użytkownika. Przykładem tej aplikacji jest Program Partnerski serwisu Meteoryt.pl, film poglądowy znajdą Państwo klikając http://meteoryt.pl/Program_Partnerski-c253.html.
 

 
Serwis i reklamacje dla dobrego serwisu

Firma Meteoryt.pl swoją markę uzyskała dzięki Tworzeniu oprogramowania dla firm z serii „Asystent”. W ofercie mamy również aplikacje, które w znacznym stopniu rozszerzają działanie naszych programów, mianowicie chodzi dostosowanie programu dla strony internetowej w postaci aplikacji. I tak na przykład aplikacja zaczerpnięta z Asystenta Serwis i Reklamacje, umożliwia składanie reklamacji itp. za pomocą wygenerowanego na Państwa serwisie internetowym Panelu Klienta, co w znacznym stopniu odciąży linie telefoniczne, a także przyśpieszy proces rozwiązywania problemów Państwa kontrahentów.
 

Rekrutacja Online

Kolejnymi rozszerzeniami naszych programów są aplikacje HRM do prowadzenia rekrutacji kandydatów. Aplikacja idealnie nadaje się dla serwisów poświęconych pośrednictwem pracy oraz wszelkich innych które zarządzają zasobami ludzkimi. Aplikacja pozwala na gromadzenie danych o kandydatach, przetwarzanie ich i analizowanie. Umożliwia również przechowywanie danych o zleceniodawcach, prowadzenie projektów, planowanie zadań, mechanizm przypomnień, historię kontaktów i wiele innych. Ułatwia również procesy rekrutacyjne, kandydacji mogą rejestrować się, składać wszelkie dokumenty za pomocą Państwa witryny internetowej.
 

Zarządzenie treścią bezpośrednie z Asystenta

Druga aplikacja (CMS) to system, który umożliwia zarządzanie treścią strony, bezpośrednio z Panelu Administracji. Gwarantuje prostotę administrowania stroną internetową, bez konieczności znajomości skomplikowanego dla zwyczajnego człowieka języka programowania.
 

Sklep internetowy

Ostatnią aplikacją jest moduł sklepu internetowego. Podstawowym atutem jest zarządzanie sklepem z poziomu Panelu Administratora na Twojej stronie internetowej oraz korzystanie z wszystkich walorów tj. import, eksport, drukowanie, działanie z drukarkami fiskalnymi, zarządzanie użytkownikami, system mailingowy.
 
 
 
 
Jesteśmy również otwarci na nowe propozycje,
aby jak najbardziej dostosować aplikację do Państwa wymagań.
Wszystkie aplikacje Web'owe są kompatybilne
z oprogramowaniem z serii Asystent

 

tel.  +48 89 623 26 22
pracujemy od poniedziałku do piątku od
8:00 - 16:00
 
Dział obsługi klienta
Oddział w Szczytnie:
ul. Łomżyńska 18
12-100 Szczytno

Wpis do Rejestru Przedsiębiorców KRS w Sądzie Rejonowym w Olsztynie KRS nr 0000676644
Kapitał zakładowy: 2 100 000 zł

Meteoryt Sp. z o.o.
Łomżyńska 18
12-100 Szczytno
NIP: 745 184 82 85
REGON: 367213266

KRS: 0000676644


NUMER KONTA
MBANK: 54 1140 2004 0000 3902 7687 6720

Platforma Meteoryt.pl jest dziełem firmy Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna (woj. Warmińsko-mazurskie). Głównym produktem firmy jest seria oprogramowania dla firm o nazwie Asystent. Od 2005 roku tworzymy oraz zajmujemy się dystrybucją programów dla wielu branż. Obecnie w ofercie Meteoryt.pl znajduje się ponad 80 tytułów programów.
 

Nasze serwisy:

Copyright © 2018 Meteoryt
Zapytaj sprzedawcę o ofertę