Programy dla firm - Asystent Firma 2024

połączenie modułu CRM i sprzedaży oraz magazynu
obsługa zamówień i ofert, dokumentów kasowych, wyciągów bankowych
obsługa projektów i dziennika korespondencji
program dla małych i średnich przedsiębiorstw

Firma

Pragniesz aby Twoja firma działała jak mechanizm szwajcarskiego zegarka? Nie chcesz więcej przegapić ważnych terminów spotkań, szkoleń? Nie zwlekaj ani chwili dłużej i pozwól zagościć pełnej harmonii w Twojej firmie. Uporządkuj korespondencje, która non stop wpływa do sekretariatu. W pełni zarządzaj ofertami, abyś nigdy nie zapomniał wysłać jej do najważniejszej dla Ciebie osoby „klienta”. Korzystaj z modułu fakturowania który ściśle współpracuje z modułem magazynu i zamówień. Asystent Firma to w pełni kompletne narzędzie do wprowadzenia Twojej działalności w XXI wiek. Każdy czas jest odpowiedni na dokonywanie zmian. Na zatrudnienie Asystenta nigdy nie jest za późno.: asystent firma, firma, zarządzanie firmą, pomoc w zarządzaniu firmą, program firmowy, oprogramowanie biznesowe, kompleksowa obsługa firmy, asystent: Asystent Firma jest wszechstronnym narzędziem do kompleksowej obsłudze zadań w firmie. Dysponuje wieloma funkcjonalnymi modułami usprawniającymi pracę naszej firmy.

Asystent Chmura Firma

Asystent Chmura Firma

Aplikacja do pełnej obsługi firmy w wersji online. Program w wersji przeglądarkowej nie wymaga instalacja i jest dostępne z każdego urządzenia posiadającego dostęp do internetu, co oznacza, że Twoja firma zawsze jest w zasięgu ręki, zawiera również funkcje CRM, obowiązkowe przy pracy z klientem. Dzięki sporządzaniu...


od.. 31.00 PLN    AKTYWUJ CHMURECzytaj więcej


Asystent Firma 2024

Asystent Firma 2024

Program Firma to pakiet narzędzi do prowadzenia małej i średniej firmy. Posiada wbudowany funkcjonalny CRM (ang. Customer Relationship Management) do zarządzania danymi kontaktowymi i relacjami z klientami, moduł sprzedaży, książkę korespondencji, magazyn, moduł zamówień, ofert itp. Dedykowany jest użytkownikom...


od.. 170.00 PLN    POBIERZ v24.2.18Czytaj więcej


Kontakt z nami

System zgłoszeń najszybszą formą komunikacji z Nami

Obsłużonych zgłoszeń
0
Średnia ilość minut oczekiwania
0
Programów w ofercie
0

W przypadku chęci wykonania wdrożenia aplikacji u klienta prosimy kontakt pod nr tel. 504 946 478 w celu umówienia szczegółów oraz terminu z technikem.

KONTAKT

Dział obsługi klienta
Oddział w Szczytnie:
ul. Łomżyńska 20A/1
12-100 Szczytno

tel. +48 89 623 26 22
e-mail: kontakt@meteoryt.pl
pracujemy pn - pt
8:00 - 16:00

Wpis do Rejestru Przedsiębiorców KRS w
Sądzie Rejonowym w Olsztynie KRS
nr 0000676644
Kapitał zakładowy: 2 100 000 zł
REGON: 367213266

Meteoryt Sp. z o.o.
Łomżyńska 20A/1
12-100 Szczytno
NIP: 745 184 82 85

O NAS

Głównym produktem firmy Meteoryt jest oprogramowanie dla firm o nazwie Asystent w wersji Chmura oraz Desktop. Od 2005 roku tworzymy oraz zajmujemy się dystrybucją programów dla wielu branż. Obecnie w ofercie Meteoryt.pl znajduje się ponad 80 tytułów programów.

Linki: Nasze serwisy:

Nasza infrastruktura jest w pełni skalowalna w każdym momencie obsługujemy dziesiątki tysięcy zapytań do naszych systemów.

Scroll to Top