Programy do prowadzenia delegacji Asystent 2024

rejestracja delegacji w programie

Delegacje

Prowadzisz własną firmę? Twoi pracownicy podróżują służbowo do klientów lub prowadzą szkolenia? Straciłeś rachubę nad rozliczeniami dotyczących Delegacji? Meteoryt wprowadził oprogramowanie specjalnie na Twoje potrzeby działające stacjonarnie lub w chmurze. Asystent Delegacje to program dedykowany dla Takich firma jak Twoja? Pozwoli Ci zapanować nad ładem i porządkiem w dokumentacji. Ty i Twoi pracownicy będą mieli dostęp do intuicyjnego narzędzia gdzie w precyzyjny sposób uzupełnisz informacje dotyczące celów podróży, rozliczeń delegacji oraz ich tematyki. W dzisiejszych czasach takie uporządkowanie jest już standardem. Jeżeli chodzi o oprogramowanie Delegacje postaw na standard Meteoryt: asystent delegacje, program delegacje, oprogramowanie delegacje, nadzór delegacji, delegacje w firmie: Asystent Delegacja jest programem ułatwiającym rozliczanie i planowanie wyjazdów służbowych. Dysponuje modułem Rejestru Pojazdów oraz fakturująco-fiskalnym, bardzo funkcjonalnym i prostym w obsłudze.

Asystent Chmura Delegacje

Asystent Chmura Delegacje

Delegacje w Chmurze – Idealna pozycja dla pracowników jeżdżących na delegacje. Zwłaszcza jeżeli ich cel nie jest zawsze do końca określony. Dzięki Asystentowi Chmura, Delegacje nie będą już problemem, ani dla pracownika, ani dla osób je rozliczających. Od tej pory opiszesz trasę, jej koszty, środki podróży,...


od.. 28.00 PLN    AKTYWUJ CHMURECzytaj więcej


Asystent Delegacje 2024

Asystent Delegacje 2024

Delegacje to oprogramowanie przydatne w każdej firmie, która rozlicza się ze swoimi pracownikami podczas wyjazdów służbowych. Oprogramowanie w prosty sposób tworzy wydruk delegacji. Z programu możemy otrzymać niezbędne wydruki i raporty potrzebne do rozliczenia delegacji służbowej. Do programu został dołączony...


od.. 157.00 PLN    POBIERZ v24.2.18Czytaj więcej


Kontakt z nami

System zgłoszeń najszybszą formą komunikacji z Nami

Obsłużonych zgłoszeń
0
Średnia ilość minut oczekiwania
0
Programów w ofercie
0

W przypadku chęci wykonania wdrożenia aplikacji u klienta prosimy kontakt pod nr tel. 504 946 478 w celu umówienia szczegółów oraz terminu z technikem.

KONTAKT

Dział obsługi klienta
Oddział w Szczytnie:
ul. Łomżyńska 20A/1
12-100 Szczytno

tel. +48 89 623 26 22
e-mail: kontakt@meteoryt.pl
pracujemy pn - pt
8:00 - 16:00

Wpis do Rejestru Przedsiębiorców KRS w
Sądzie Rejonowym w Olsztynie KRS
nr 0000676644
Kapitał zakładowy: 2 100 000 zł
REGON: 367213266

Meteoryt Sp. z o.o.
Łomżyńska 20A/1
12-100 Szczytno
NIP: 745 184 82 85

O NAS

Głównym produktem firmy Meteoryt jest oprogramowanie dla firm o nazwie Asystent w wersji Chmura oraz Desktop. Od 2005 roku tworzymy oraz zajmujemy się dystrybucją programów dla wielu branż. Obecnie w ofercie Meteoryt.pl znajduje się ponad 80 tytułów programów.

Linki: Nasze serwisy:

Nasza infrastruktura jest w pełni skalowalna w każdym momencie obsługujemy dziesiątki tysięcy zapytań do naszych systemów.

Scroll to Top