SzkoleniaTematyka szkoleń

Głównym celem szkolenia jest nauka obsługi i prawidłowego zastosowania programów z serii Asystent. W trakcie jednodniowego szkolenia specjalista pomaga we wdrożeniu programu do firmy, zrozumieniu mechanizmów działania programu i obsługi podstawowych funkcji programu. Na specjalne życzenie klienta kurs może zostać rozszerzony o dodatkowe lekcje obejmujące wybrane przez niego zagadnienia.

Wykładowcy

Szkolenia są prowadzone przez specjalistów używających programów w praktyce, znających jego budowę i teoretyczne mechanizmy działania. Osoba prowadząca kurs jest wybierana zgodnie z tematyką i programem, tak aby zapewnić jak najlepszą jakość obsługi. Nasi eksperci dysponują doskonałym zapleczem technicznym i merytorycznym cechują się niezwykłą cierpliwością, kulturą osobistą oraz życzliwym podejściem do klienta.

Metody szkoleniowe

Przebieg szkolenia w dużej mierze zależy od klientów. Na ich życzenie prowadzący może zasymulować codzienną prace z programem opisując i objaśniając wykonywane przez siebie czynności. Kurs może też odbywać się na podstawie przykładowych zadań wykonywanych w programie. Lub też metodą „pytań i odpowiedzi” gdzie osoby z sali zadają pytania prowadzącemu. Formę i grupę szkolenia należy uzgodnić wcześniej aby prowadzący mógł się jak najlepiej przygotować.
W trakcie kursu można zgłaszać swoje uwagi, propozycje zmian i rozwoju programu.

Dojazd

Cena oraz warunki szkolenia ustalane są indywidualnie.

Materiały szkoleniowe

W trakcie szkolenia mogą zostać użyte różnego rodzaju materiały takie jak:
  • Prezentacje multimedialne
  • Filmy instruktażowe lub demonstracyjne
  • Przykładowe dane i bazy danych
Wszystkie materiały będą udostępniane drogą elektroniczną lub na nośnikach fizycznych.

Współpraca

Jeżeli reprezentują państwo firmę, która zawodowo zajmuje się szkoleniami, wdrożeniami, jesteśmy otwarci do współpracy w zakresie profesjonalnych szkoleń personelu.

Szkolenia zdalne

Szkolenia są przeprowadzane przez specjalistów w dziedzinie naszej aplikacji. Mają charakter połączenia zdalnego z grupą szkoleniową za pomocą programu Team Viewer, który jest wbudowany do każdego programu z serii Asystent.

Wiedza nabyta w trakcie szkolenia jest bardzo cenna i pozwala wyeliminować 80% późniejszych pytań klientów. Ilość osób, które mogą uczestniczyć w szkoleniu jest nieograniczona oraz nie objęta dodatkowymi opłatami.

Szkolenie zdalne krok po kroku

1. Nasi konsultanci wysyłają do Państwa drogą elektroniczną konspekt szkolenia, w którym są wypisane w punktach jego Etapy. Po wyborze interesujących Państwa punktów szkolenia, należy przekazać je do nas. Wtedy ustalamy termin szkolenia

2. Po ustaleniu terminu szkolenia i jego opłaceniu. Nasz konsultant łączy się z Państwem za pomocą programu TeamViewer, który jest wbudowany do programu Asystent. Łączymy się również za pomocą programu Skype, tak aby osoba przeprowadzająca szkolenie miała werbalny kontakt z osobami szkolonymi.

3. Pracownik Meteoryt krok po kroku analizuje wybrane przez Państwa punkty konspektu. Po każdym przeanalizowanym punkcie, konsultant odpowiada na Państwa pytania.

4. Szkolenie kończy się podsumowaniem szkolenia, przypomnieniem najważniejszych funkcji aplikacji oraz odpowiedzią na resztę pytań.

Aby zamówić zdalne szkolenie skontaktuj się z naszym działem sprzedaży. Napisz e-mail na kontakt@meteoryt.pl lub zadzwoń.

Wszelkie pytania dotyczące szkoleń pracowników z zakresu oprogramowania
z serii Asystent prosimy kierować pod nr telefonu:

+48 89 623 26 22


Dział obsługi klienta
Oddział w Szczytnie:
ul. Łomżyńska 18
12-100 Szczytno

 
tel.  +48 89 623 26 22
e-mail: kontakt@meteoryt.pl
pracujemy pn - pt
8:00 - 16:00
 
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców KRS w Sądzie Rejonowym w Olsztynie KRS nr 0000676644
Kapitał zakładowy: 2 100 000 zł
REGON: 367213266
 

Meteoryt Sp. z o.o.
Łomżyńska 18
12-100 Szczytno
NIP: 745 184 82 85
 

NUMER KONTA: MBANK
54 1140 2004 0000 3902 7687 6720

Głównym produktem firmy Meteoryt jest oprogramowanie dla firm o nazwie Asystent w wersji Desktop oraz Chmura. Od 2005 roku tworzymy oraz zajmujemy się dystrybucją programów dla wielu branż. Obecnie w ofercie Meteoryt.pl znajduje się ponad 80 tytułów programów.

Nasze serwisy:

Copyright © 2023 Meteoryt
Zapytaj o ofertę