Szkolenia


Szkolenia z oprogramowania dla firm z serii Asystent, są zaprojektowane w celu dostarczenia wiedzy i umiejętności potrzebnych do skutecznego korzystania z naszych programów komputerowych do zarządzania biznesem.

Wszystkie nasze programy są łatwe w użyciu i intuicyjne, co pozwala na szybkie wdrożenie i natychmiastowe zwiększenie produktywności Twojej firmy. Dzięki temu możesz skupić się na rozwijaniu swojego biznesu, a nasze programy zajmą się resztą. Oto kilka informacji na temat naszych szkoleń:

  1. Cele szkoleń: Szkolenia mają na celu pomoc klientom w zrozumieniu kluczowych funkcji oprogramowania i w umiejętnym ich wykorzystywaniu.

  2. Zakres szkoleń: Oferujemy różnorodne szkolenia z oprogramowania dla firm, obejmujące różne programy, takie jak programy do sprzedaży, zarządzania projektami, zarządzania relacjami z klientami (CRM), zarządzania zasobami ludzkimi (HR), oraz programy do zarządzania magazynem i wiele innych. Nasi trenerzy są wykwalifikowanymi specjalistami w swoich dziedzinach i są w stanie dostosować szkolenia do potrzeb klientów.

  3. Forma szkoleń: Szkolenia są prowadzone w formie online, preferujemy krótkie szkolenia co pozwala na skuteczne przekazanie wiedzy i umiejętności bez natłoku informacji. Koszt szkolenia to 100 zł netto pół godziny. (Możliwe jest szkolenie w siedzibie klienta po wcześniejszym ustaleniu z naszym działem sprzedaży).

Aby umówić się na szkolenie skontaktuj się z naszym działem sprzedaży.
Napisz e-mail na kontakt@meteoryt.pl lub zadzwoń.
+48 89 623 26 22


Kontakt z nami

System zgłoszeń najszybszą formą komunikacji z Nami

0
Obsłużonych zgłoszeń
0
Średnia ilość minut oczekiwania
0
Programów w ofercie

W przypadku chęci wykonania wdrożenia aplikacji u klienta prosimy kontakt pod nr tel. 504 946 478 w celu umówienia szczegółów oraz terminu z technikem.

KONTAKT

Dział obsługi klienta
Oddział w Szczytnie:
ul. Łomżyńska 20A/1
12-100 Szczytno

tel. +48 89 623 26 22
e-mail: kontakt@meteoryt.pl
pracujemy pn - pt
8:00 - 16:00

Wpis do Rejestru Przedsiębiorców KRS w
Sądzie Rejonowym w Olsztynie KRS
nr 0000676644
Kapitał zakładowy: 2 100 000 zł
REGON: 367213266

Meteoryt Sp. z o.o.
Łomżyńska 20A/1
12-100 Szczytno
NIP: 745 184 82 85

O NAS

Głównym produktem firmy Meteoryt jest oprogramowanie dla firm o nazwie Asystent w wersji Chmura oraz Desktop. Od 2005 roku tworzymy oraz zajmujemy się dystrybucją programów dla wielu branż. Obecnie w ofercie Meteoryt.pl znajduje się ponad 80 tytułów programów.

Linki: Nasze serwisy:

Nasza infrastruktura jest w pełni skalowalna w każdym momencie obsługujemy dziesiątki tysięcy zapytań do naszych systemów.

Scroll to Top