Program do tworzenia bazy pacjentów - Asystent Gabinet Lekarski 2024

możliwość prowadzenia rejestracji pacjentów
prowadzenia historii wizyt pacjenta
przypomni o ważnych terminach wizyt
program dla gabinetów lekarskich

Gabinet Lekarski

W każdym profesjonalnym gabinecie medycznym pojawia się wyzwanie związane z rejestrowaniem pacjentów. Stworzenie idealnego harmonogramu rejestracji pacjentów graniczy z niemożliwością, ponieważ czas pracy lekarza nie da się precyzyjnie wyznaczyć co do sekundy. Aby rozwiązać ten problem, na pomoc przychodzi Asystent Gabinet Lekarski - specjalnie dostosowany program, którego główną funkcją jest rejestrowanie pacjentów oraz prowadzenie elektronicznych kart pacjentów. Seria programów Asystent Gabinet Lekarski została stworzona z myślą o redukcji długich kolejek i umożliwieniu łatwej rejestracji pacjentów, a także wysyłania im ważnych informacji i powiadomień. Korzystanie z tej serii programów sprawi, że Twój gabinet będzie działać znacznie bardziej efektywnie, co przyniesie korzyści zarówno pacjentom, jak i lekarzom. Oprogramowanie Asystent Gabinet Lekarski to niezbędne narzędzie do obsługi prywatnych gabinetów lekarskich, przychodni oraz innych placówek medycznych. Program ten jest wyposażony w liczne funkcjonalne moduły, które znacząco ułatwiają pracę w gabinecie. Dzięki niemu można sprawniej zarządzać pacjentami, ich historią chorób oraz terminami wizyt, co pozytywnie wpływa na efektywność placówki medycznej. Oprogramowanie Asystent Gabinet Lekarski to niezastąpione narzędzie dla każdego lekarza oraz placówki medycznej, które pragną usprawnić swoje działania i zapewnić jeszcze lepszą opiekę pacjentom.

Asystent Chmura Gabinet Lekarski

Asystent Chmura Gabinet Lekarski

Asystent Gabinet Lekarski w Chmurze to dedykowane rozwiązanie dla lekarzy i gabinetów rehabilitacyjnych, które umożliwia przechowywanie danych pacjentów, historii choroby oraz prowadzenie rejestracji w chmurze. Dzięki temu programowi, który działa w przeglądarki internetowej, lekarze mają szerokie możliwości dostępu...


od.. 28.00 PLN    AKTYWUJ CHMURECzytaj więcej


Asystent Gabinet Lekarski 2024

Asystent Gabinet Lekarski 2024

Program Asystent Gabinet Lekarski jest dedykowany prywatnym gabinetom lekarskim, przychodniom medycznym oraz innym placówkom z branży medycznej. Służy on do gromadzenia informacji o pacjentach, ich historii chorób oraz terminach kolejnych wizyt. W module danych kontaktowych istnieje możliwość rejestrowania informacji...


od.. 295.00 PLN    POBIERZ v24.2.18Czytaj więcej


Kontakt z nami

System zgłoszeń najszybszą formą komunikacji z Nami

Obsłużonych zgłoszeń
0
Średnia ilość minut oczekiwania
0
Programów w ofercie
0

W przypadku chęci wykonania wdrożenia aplikacji u klienta prosimy kontakt pod nr tel. 504 946 478 w celu umówienia szczegółów oraz terminu z technikem.

KONTAKT

Dział obsługi klienta
Oddział w Szczytnie:
ul. Łomżyńska 20A/1
12-100 Szczytno

tel. +48 89 623 26 22
e-mail: kontakt@meteoryt.pl
pracujemy pn - pt
8:00 - 16:00

Wpis do Rejestru Przedsiębiorców KRS w
Sądzie Rejonowym w Olsztynie KRS
nr 0000676644
Kapitał zakładowy: 2 100 000 zł
REGON: 367213266

Meteoryt Sp. z o.o.
Łomżyńska 20A/1
12-100 Szczytno
NIP: 745 184 82 85

O NAS

Głównym produktem firmy Meteoryt jest oprogramowanie dla firm o nazwie Asystent w wersji Chmura oraz Desktop. Od 2005 roku tworzymy oraz zajmujemy się dystrybucją programów dla wielu branż. Obecnie w ofercie Meteoryt.pl znajduje się ponad 80 tytułów programów.

Linki: Nasze serwisy:

Nasza infrastruktura jest w pełni skalowalna w każdym momencie obsługujemy dziesiątki tysięcy zapytań do naszych systemów.

Scroll to Top