Proces rekrutacji


PROCES REKRUTACJI

Proces rekrutacji w naszej firmie składa się z kilku kroków, które pozwalają nam znaleźć najlepszych kandydatów na dane stanowisko. Oto nasz standardowy proces rekrutacyjny:

Ogłoszenie: Pierwszym krokiem w naszym procesie rekrutacyjnym jest opublikowanie ogłoszenia o pracę na stronie internetowej naszej firmy. W ogłoszeniu zawieramy informacje o wymaganiach, zadaniach i warunkach zatrudnienia.

Selekcja aplikacji: Po otrzymaniu aplikacji dokonujemy ich wstępnej selekcji, aby wyłonić kandydatów, którzy spełniają wymagania zawarte w ogłoszeniu.

Pierwsza rozmowa telefoniczna: Wybrane przez nas osoby otrzymują telefon od naszego rekrutera, który przeprowadza z nimi pierwszą rozmowę w celu omówienia szczegółów dotyczących ich kwalifikacji oraz doświadczenia.

Spotkanie rekrutacyjne: Kandydaci, którzy przejdą pierwszy etap, zostaną zaproszeni na spotkanie rekrutacyjne, na którym omówimy ich doświadczenie i umiejętności w kontekście wymagań stanowiska oraz odpowiemy na ich pytania.

Spotkanie z menadżerem: Kandydaci, którzy zaliczą poprzednie etapy, zostaną zaproszeni na spotkanie z menadżerem, który będzie kierował danym zespołem.

Oferta pracy: Jeśli kandydat przejdzie wszystkie etapy rekrutacyjne, zaproponujemy mu ofertę zatrudnienia.

Jesteśmy przekonani, że nasz proces rekrutacyjny pozwoli nam znaleźć najlepszych kandydatów, którzy będą w stanie sprostać wymaganiom stanowiska i przyczynić się do rozwoju naszej firmy.

窗体顶端


Kontakt z nami

System zgłoszeń najszybszą formą komunikacji z Nami

Obsłużonych zgłoszeń
0
Średnia ilość minut oczekiwania
0
Programów w ofercie
0

W przypadku chęci wykonania wdrożenia aplikacji u klienta prosimy kontakt pod nr tel. 504 946 478 w celu umówienia szczegółów oraz terminu z technikem.

KONTAKT

Dział obsługi klienta
Oddział w Szczytnie:
ul. Łomżyńska 20A/1
12-100 Szczytno

tel. +48 89 623 26 22
e-mail: kontakt@meteoryt.pl
pracujemy pn - pt
8:00 - 16:00

Wpis do Rejestru Przedsiębiorców KRS w
Sądzie Rejonowym w Olsztynie KRS
nr 0000676644
Kapitał zakładowy: 2 100 000 zł
REGON: 367213266

Meteoryt Sp. z o.o.
Łomżyńska 20A/1
12-100 Szczytno
NIP: 745 184 82 85

O NAS

Głównym produktem firmy Meteoryt jest oprogramowanie dla firm o nazwie Asystent w wersji Chmura oraz Desktop. Od 2005 roku tworzymy oraz zajmujemy się dystrybucją programów dla wielu branż. Obecnie w ofercie Meteoryt.pl znajduje się ponad 80 tytułów programów.

Linki: Nasze serwisy:

Nasza infrastruktura jest w pełni skalowalna w każdym momencie obsługujemy dziesiątki tysięcy zapytań do naszych systemów.

Scroll to Top