Rozbudowany program do firmy - Asystent Korporacja 2024

System ERP - połączenie CRM, sprzedaży i magazynu
obsługa Serwisu i Reklamacji, produkcji, zamówień, rejestru pojazdów
rejestr Umów, Wyciągów Bankowych i wielu innych modułów
programy przeznaczony do realizacji projektów

Korporacja

Każdy szef codziennie zastanawia się jak dobrze zorganizować pracę swoich pracowników. Marzeniem Managera jest program, który pozwoli zapanować nad przepływem korespondencji, zamówień od klientów, pracą magazynu czy działu sprzedaży. Program z serii Asystent Korporacja to sprawnie działający system dedykowany do pracy sieciowej na szybkich i wydajnych bazach danych, który narzuca nowy standard prowadzenia firm, w których nie został wdrożony jeszcze system ERP. Oprogramowanie z serii Asystent rozwiązuje problemy firm borykających się z problemem wydajności pracowników oraz systematycznego wdrażania oszczędności. Dzięki szerokiej gamie zawartych w Asystent Korporacja modułów realizacja celów Twojej firmy jest realna, a praca staje się przyjemna, dzięki czemu pracownicy czerpią satysfakcje z powierzonych im zadań. Asystent Korporacja to najbardziej pożądany program w roku 2021, dlatego zachęcamy do dokładnej analizy zestawienia różnic pomiędzy różnymi wersjami.: asystent korporacja, korporacja, prowadzenie korporacji, organizacja pracy, organizacja pracy korporacja, prowadzenie dużej firmy, program do prowadzenia korporacji, program korporacja: Korporacja to Asystent oferujący szeroki wybór funkcji z zakresu obsługi i organizacji pracy w korporacji. Bardzo duża ilość funkcjonalnych modułów czyni program jednym z najbardziej wszechstronnych aplikacji dostępnych w ofercie naszej firmy.

Asystent Chmura Korporacja

Asystent Chmura Korporacja

Jest to najbardziej zaawansowane oprogramowanie dostępne w naszej ofercie. Posiada szereg modułów, które w pełni zaspokoją działanie małej, ale i dużej firmy. Wbudowany system CRM ułatwi nam zarządzenie zasobami danych kontaktowych kontrahentów, użytkowników, pracowników. Korporacja to także w pełni funkcjonalna...


od.. 41.00 PLN    AKTYWUJ CHMURECzytaj więcej


Asystent Korporacja 2024

Asystent Korporacja 2024

Program Korporacja to zaawansowany pakiet narzędzi do prowadzenia małej i średniej i dużej firmy. Zawiera w sobie większość modułów występujących w innych programach serii Asystent. Najważniejsze z nich to: funkcjonalny system CRM do zarządzania relacjami z klientami, moduł sprzedaży, moduł przyjmowania zapytań...


od.. 240.00 PLN    POBIERZ v24.2.18Czytaj więcej


Kontakt z nami

System zgłoszeń najszybszą formą komunikacji z Nami

Obsłużonych zgłoszeń
0
Średnia ilość minut oczekiwania
0
Programów w ofercie
0

W przypadku chęci wykonania wdrożenia aplikacji u klienta prosimy kontakt pod nr tel. 504 946 478 w celu umówienia szczegółów oraz terminu z technikem.

KONTAKT

Dział obsługi klienta
Oddział w Szczytnie:
ul. Łomżyńska 20A/1
12-100 Szczytno

tel. +48 89 623 26 22
e-mail: kontakt@meteoryt.pl
pracujemy pn - pt
8:00 - 16:00

Wpis do Rejestru Przedsiębiorców KRS w
Sądzie Rejonowym w Olsztynie KRS
nr 0000676644
Kapitał zakładowy: 2 100 000 zł
REGON: 367213266

Meteoryt Sp. z o.o.
Łomżyńska 20A/1
12-100 Szczytno
NIP: 745 184 82 85

O NAS

Głównym produktem firmy Meteoryt jest oprogramowanie dla firm o nazwie Asystent w wersji Chmura oraz Desktop. Od 2005 roku tworzymy oraz zajmujemy się dystrybucją programów dla wielu branż. Obecnie w ofercie Meteoryt.pl znajduje się ponad 80 tytułów programów.

Linki: Nasze serwisy:

Nasza infrastruktura jest w pełni skalowalna w każdym momencie obsługujemy dziesiątki tysięcy zapytań do naszych systemów.

Scroll to Top