• Zadzwoń do nas
  • tel. (89) 623 26 22 tel. 502 258 020
  • Adres E-mail do nas: pomoc@meteoryt.pl

Zadzwoń:
tel. 89 623 26 22
tel. 502 258 020


OPROGRAMOWANIE DLA FIRM

ASYSTENT CHMURA

Twoja firma zawsze z Tobą

Załóż konto i przetestuj za darmo przez 60 dni

Zobacz demo aplikacji na przykładowej bazie

Dostęp do danych ze wszystkich urządzeń

Firma Meteoryt pragnie przedstawić Państwu nowe rozwiązanie dla oprogramowania dla firm. Oprócz standardowych aplikacji działających pod systemem operacyjnym Windows prezentujemy Państwu narzędzie, które wprowadza nowy wymiar i spojrzenie na programy firmowe.

Asystent Chmura to zaawansowane narzędzie WEBowe, dzięki któremu będziesz miał dostęp do swojej firmy z każdego miejsca na świecie z dostępem do internetu. Aplikacja działa na wszystkich dostępnych przeglądarkach internetowych zarówno na komputerach jak i telefonach czy tabletach.

Zarządzaj firmą z każdego miejsca na świecie

W XXI wieku nie ma mowy o braku mobilności w prowadzeniu firmy. Asystent Chmura oferuje Ci pełne spektrum pracy poza murami firmy. Zarządzanie przedsiębiorstwem może odbywać się podczas spotkań biznesowych, delegacji, a nawet w domu, ponieważ prawdziwy szef dowodzi firmą 24h na dobę.

Wszystko w jednym miejscu

Od tej chwili, wydawanie dekretów, zarządzanie gospodarką magazynową, wystawianie faktur, ofert masz w jedyny miejscu dostępnym mobilne. Miej wszystko pod kontrolą, nawet wtedy kiedy myślisz, że nie załatwisz nic bez wizyty w biurze. Dzięki nowemu rozwiązaniu firmy Meteoryt Software całą firmą możesz dowodzić wyjmując smartfon ze swojej kieszeni.

Używaj z komputera oraz wszystkich urządzeń mobilnych

Mobilność to temat przewodni dla nowych technologii. Idąc tą drogą, dajemy szansę dla użytkowników Smartfonów, Tabletów, Notebooków jak i również użytkowników stacjonarnych. Od tej pory nie ma już żadnych ograniczeń. Kosmiczna technologia jest już w zasięgu Twojej ręki. Otwieramy drzwi na nowe rozwiązania również dla użytkowników, którzy do tej pory nie mogli korzystać z usług naszej firmy. Dzięki Asystentowi Chmura posiadacze urządzeń z rodziny Apple, mogą korzystać z Asystenta.

Bądź na czasie

Chcesz być poważany w środowisku biznesowym ? Skorzystaj z najnowszych trendów i sięgnij po rodziny Asystenta Chmura. Najwydajniejsze i najszybsze procesory oraz dyski SSD zapewnią pewne działanie firmy. Inżynierowie aplikacji, zadbają o Twoje potrzeby, a automatyczne aktualizacje, przy zerowej ingerencji użytkownika w ten proces, zaoszczędzą Twój cenny czas. Nie pozwól sobie na stratę czasu i wykorzystaj najszybsze rozwiązanie na rynku.
60 dni bezpłatnego testu

Najważniejsze funkcje systemu

Kompatybilność z Asystentem

Asystent Chmura w pełni współpracuje ze standardowym oprogramowaniem z serii Asystent. Dzięki czemu pracownicy przybywający w terenie, delegacji ściśle współpracują i operują na jednej bazie z tymi, którzy właśnie przebywają w biurze.

Pełna kompatybilność z urządzeniami mobilnymi

Asystent Chmura daje możliwość pracy z wszelkich urządzeń mobilnych. Od tej chwili zarządzenie firmą ze Smartfona, Tabletu nie sprawia żadnego problemu, a co najważniejsze usprawnia szybkość działania Twojej działalności, co przekłada się na większe zyski.

Bezpieczeństwo danych

Nie musisz już się martwić o bezpieczeństwo danych używanych na wirtualnym serwerze. Automatyczne kopie bezpieczeństwa wykonywane z ustaloną przez Ciebie częstotliwością. To gwarancja pełnej ochrony danych. Poza tym kopie bezpieczeństwa wykonane w Chmurze, są w pełni kompatybilne ze stacjonarnymi programami z serii Asystent.

Automatyczne aktualizacje aplikacji

Nie musisz już dbać o to czy Twoja aplikacja jest aktualna. Dzięki automatycznym aktualizacjom, produkt zawsze posiada najnowszy soft, przy zerowej ingerencji użytkownika. Jedyne co pozostaje użytkownikowi, to przeglądanie raportów zmian i poprawek w aplikacji oraz oczywiście przyjemna praca na Asystent Chmura.

Wersja abonamentowa

Taka wersja płatności za oprogramowanie ma swoje wielkie zalety. Po pierwsze, na cały okres abonamentu uzyskujesz pełne i darmowe wsparcie techniczne. Po drugie, przedłużając abonament uzyskujesz dodatkowe zniżki na zakup licencji. Również tych na komputery stacjonarne.

Przykładowe referencje klientów

Referencje dla oprogramowania z serii Asystent
Referencje dla firmy Meteoryt Software
List polecający o naszym oprogramowaniu
Opinie o naszych programach i o Asystencie Chmura

Napisz do nas:
pomoc@meteoryt.pl


Zadzwoń na naszą infolinię:
+48 (89) 623 26 22


Skorzystaj z formularza kontaktowego

tel.  +48 89 623 26 22
tel. kom. +48 502 258 020      
pracujemy od poniedziałku do piątku od
8:00 - 16:00
 
 
Dział obsługi klienta
Oddział w Szczytnie:
ul. Łomżyńska 18
12-100 Szczytno

Wpis do Rejestru Przedsiębiorców KRS w Sądzie Rejonowym w Olsztynie KRS nr 676644
Kapitał zakładowy: 2 100 000 zł

Meteoryt Sp. z o.o.
Łomżyńska 18
12-100 Szczytno
NIP: 745 184 82 85


NUMER KONTA
MBANK: 54 1140 2004 0000 3902 7687 6720

Platforma Meteoryt.pl jest dziełem firmy Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna (woj. Warmińsko-mazurskie). Głównym produktem firmy jest seria oprogramowania dla firm o nazwie Asystent. Od 2005 roku tworzymy oraz zajmujemy się dystrybucją programów dla każdej z branż. Obecnie w ofercie Meteoryt.pl znajduje się ponad 50 tytułów programów

Copyright © 2016 Meteoryt
Zamów rozmowę z konsultantem