Program do ofertowania - Asystent Oferty i Zapytania 2024

tworzenie ofert i zapytań ofertowych, współpraca z magazynem
możliwość pracy sieciowej z serwerami MySQL, MSSQL, MariaDB
program dla firm wysyłających duże ilości ofert

Oferty i Zapytania

Czy pracujesz w dziale sprzedaży lub zajmujesz się marketingiem w swojej firmie? Doskonale zdajesz sobie sprawę, jak kluczowa jest budowa relacji zarówno z nowymi klientami, jak i z tymi, z którymi współpracujesz od wielu lat. Nie możesz sobie pozwolić na zaniedbywanie tych relacji, ponieważ mogą one wpływać na przyszłość Twojego przedsiębiorstwa. Dla takich sytuacji stworzyliśmy specjalną aplikację - Asystent Oferty i Zapytania. Dzięki tej aplikacji zapewnisz sobie i swoim pracownikom wygodę, która sprawi, że nigdy nie zapomnicie o klientach oczekujących na oferty od Twojej firmy, bez względu na to, czy są to nowi klienci czy stałe kontakty biznesowe. Dodatkowo, dzięki funkcjonalności Asystenta, będziesz mógł tworzyć kampanie dla swojego zespołu, określając konkretne cele do osiągnięcia. Dzięki temu będziesz miał pełną kontrolę nad sytuacją w swoim przedsiębiorstwie. Oprogramowanie Oferty i Zapytania to rozwiązanie, które dostarcza wygodę i pewność w zarządzaniu relacjami z klientami. Jeśli wciąż jesteś niepewny, zachęcamy do wypróbowania wersji testowej. Po jej użyciu z pewnością nie będziesz chciał się go pozbyć. Główne funkcje Programu Asystent Oferty i Zapytania obejmują określanie prognoz transakcji oraz monitorowanie przebiegu projektów. Ponadto, aplikacja jest wyposażona w zintegrowanego klienta poczty elektronicznej, a kluczowym elementem jest baza danych zawierająca informacje o kontrahentach.

Asystent Chmura Oferty i Zapytania

Asystent Chmura Oferty i Zapytania

Oprogramowanie do tworzenia ofert, dostępne przez przeglądarkę internetową, dedykowane dla różnych typów firm, stanowi nieocenione wsparcie w prowadzeniu bazy klientów. Główną jego funkcją jest generowanie profesjonalnych ofert oraz obsługa zapytań ofertowych. Dzięki integracji z magazynem, program umożliwia szybkie...


od.. 16.00 PLN    AKTYWUJ CHMURECzytaj więcej


Asystent Oferty i Zapytania 2024

Asystent Oferty i Zapytania 2024

Program "Oferty i Zapytania" został stworzony z myślą o obsłudze ofertowania dla firm o różnych wielkościach, niezależnie czy są to małe, średnie czy duże przedsiębiorstwa. To narzędzie umożliwia szybkie tworzenie ofert handlowych oraz precyzyjne określanie wartości rabatów w danej propozycji, co sprawia,...


od.. 133.00 PLN    POBIERZ v24.2.18Czytaj więcej


Kontakt z nami

System zgłoszeń najszybszą formą komunikacji z Nami

Obsłużonych zgłoszeń
0
Średnia ilość minut oczekiwania
0
Programów w ofercie
0

W przypadku chęci wykonania wdrożenia aplikacji u klienta prosimy kontakt pod nr tel. 504 946 478 w celu umówienia szczegółów oraz terminu z technikem.

KONTAKT

Dział obsługi klienta
Oddział w Szczytnie:
ul. Łomżyńska 20A/1
12-100 Szczytno

tel. +48 89 623 26 22
e-mail: kontakt@meteoryt.pl
pracujemy pn - pt
8:00 - 16:00

Wpis do Rejestru Przedsiębiorców KRS w
Sądzie Rejonowym w Olsztynie KRS
nr 0000676644
Kapitał zakładowy: 2 100 000 zł
REGON: 367213266

Meteoryt Sp. z o.o.
Łomżyńska 20A/1
12-100 Szczytno
NIP: 745 184 82 85

O NAS

Głównym produktem firmy Meteoryt jest oprogramowanie dla firm o nazwie Asystent w wersji Chmura oraz Desktop. Od 2005 roku tworzymy oraz zajmujemy się dystrybucją programów dla wielu branż. Obecnie w ofercie Meteoryt.pl znajduje się ponad 80 tytułów programów.

Linki: Nasze serwisy:

Nasza infrastruktura jest w pełni skalowalna w każdym momencie obsługujemy dziesiątki tysięcy zapytań do naszych systemów.

Scroll to Top