Program do obsługi komisu - Asystent Komis 2024

kontrolowanie stanów magazynowych
wystawianie umów komisowych
baza kontrahentów
raporty i wydruki

Komis

Działalność Komisu zawsze znajdzie swoje miejsce na rynku. Ludzie często chcą pozbyć się zbędnych przedmiotów lub potrzebują szybkiej gotówki. Jako właściciel Komisu, zdajesz sobie sprawę, że różnorodność przedmiotów, które przynoszą ludzie, może być ogromna. Często trudno jest śledzić, co dokładnie znajduje się w Twoim asortymencie. Przyszedł czas, aby uporządkować wszystkie sprawy związane z Twoją działalnością. Platforma Meteoryt.pl stworzyła specjalnie dla Ciebie oprogramowanie Asystent Komis, które pomoże Ci w tym zadaniu. Asystent Komis oferuje kilka kluczowych modułów, które wprowadzą pełną harmonię i usprawnią zarządzanie Twoim komisem. Dzięki modułowi Magazynu będziesz mógł skutecznie monitorować stan zapasów w komisie, co pozwoli uniknąć utraty jakiejkolwiek pozycji, nawet takiej jak wsuwka do włosów. W łatwy i szybki sposób znajdziesz pożądane produkty, a korzystając z modułu rejestru umów, wygenerujesz umowę komisową. To, co najlepsze dla Ciebie, czeka na naszej stronie. Możesz zaufać standardowi Meteoryt.pl, który oferuje kompleksowe rozwiązania dla komisów, takie jak Asystent Komis, oprogramowanie komisowe, oprogramowanie do zarządzania komisem oraz wiele innych.

Asystent Chmura Komis

Asystent Chmura Komis

Asystent Komis chmura to aplikacja internetowa umożliwiająca prowadzenie komisu online za pomocą przeglądarki internetowej. Główne funkcje obejmują tworzenie umów komisowych oraz generowanie dokumentów magazynowych bezpośrednio w aplikacji. Dodatkowo, program umożliwia rozliczanie umów komisowych poprzez automatyczne...


od.. 28.00 PLN    AKTYWUJ CHMURECzytaj więcej


Asystent Komis 2024

Asystent Komis 2024

Oprogramowanie Asystent Komis skierowane do firm oraz przedsiębiorstw prowadzących działalność w branży motoryzacyjnej, w szczególności w dziedzinie handlu samochodami używanymi, oferuje szeroki zakres funkcjonalności, które znacząco usprawniają operacje firmy. Jednym z kluczowych modułów tego programu jest...


od.. 197.00 PLN    POBIERZ v24.2.18Czytaj więcej


Kontakt z nami

System zgłoszeń najszybszą formą komunikacji z Nami

Obsłużonych zgłoszeń
0
Średnia ilość minut oczekiwania
0
Programów w ofercie
0

W przypadku chęci wykonania wdrożenia aplikacji u klienta prosimy kontakt pod nr tel. 504 946 478 w celu umówienia szczegółów oraz terminu z technikem.

KONTAKT

Dział obsługi klienta
Oddział w Szczytnie:
ul. Łomżyńska 20A/1
12-100 Szczytno

tel. +48 89 623 26 22
e-mail: kontakt@meteoryt.pl
pracujemy pn - pt
8:00 - 16:00

Wpis do Rejestru Przedsiębiorców KRS w
Sądzie Rejonowym w Olsztynie KRS
nr 0000676644
Kapitał zakładowy: 2 100 000 zł
REGON: 367213266

Meteoryt Sp. z o.o.
Łomżyńska 20A/1
12-100 Szczytno
NIP: 745 184 82 85

O NAS

Głównym produktem firmy Meteoryt jest oprogramowanie dla firm o nazwie Asystent w wersji Chmura oraz Desktop. Od 2005 roku tworzymy oraz zajmujemy się dystrybucją programów dla wielu branż. Obecnie w ofercie Meteoryt.pl znajduje się ponad 80 tytułów programów.

Linki: Nasze serwisy:

Nasza infrastruktura jest w pełni skalowalna w każdym momencie obsługujemy dziesiątki tysięcy zapytań do naszych systemów.

Scroll to Top