Program Partnerski - zarabiaj polecając produkty Meteoryt.plProgram Partnerski Meteoryt.pl:

Zdobądź 15% prowizji dla Ciebie oraz 5% dla Kupującego!


Dołącz do programu partnerskiego platformy Meteoryt.pl. Uzyskaj 15% prowizji od sprzedaży naszych programów. Zacznij zarabiać pieniądze, które będą kumulować się na Twoim koncie, a następnie uzbieraną kwotę, będziesz mógł wykorzystać na zakup oprogramowania z naszej bazy. Aby zostać Partnerem Meteoryt.pl, pierwsze co musisz zrobić to: Zarejestruj się na Meteoryt.pl

Jak to działa? Krok po kroku.

 • Pierwszym krokiem jak już wspomnieliśmy jest szybka i bezproblemowa rejestracja na naszym serwisie. W tym momencie otrzymają Państwo unikatowy numer ID, który będzie kluczem do korzystania z programu partnerskiego.
 • Dodatkowo na swoim koncie możesz wygenerować kod HTML, który wkleisz na swoją stronę WWW. Wykonując tę czynność umieszczasz Baner reklamowy naszego serwisu. Zobacz jak to zrobić oglądając film instruktażowy na Kanale Meteoryt.pl w serwisie YouTube.
 • Nie posiadając witryny internetowej, na którą mógłbyś wstawić baner Meteoryt.pl, możesz podawać zwerbowanym użytkownikom swój nr ID współpracy partnerskiej. Przy zakupie oprogramowania kontrahent musi wpisać w określone pole Twój identyfikator.
 • Co dalej? Od tej pory jeżeli użytkownik, który został przekierowany na portal Meteoryt.pl z Twojej strony WWW lub będzie posiadał Twój nr ID i wpisze go w odpowiednie pole, a następnie dokona zakupu oprogramowania za dowolną kwotę, Ty w zamian otrzymasz 15% prowizji od wartości zakupu danego użytkownika, które możesz wykorzystać na zakup oprogramowania w naszym serwisie, np. Jeżeli użytkownik polecony przez Ciebie użytkownik, zrobi zakup za 500 zł, Ty otrzymasz 15% z tej kwoty, czyli w tym wypadku 75 zł do puli zgromadzonych przez Ciebie pieniędzy.
 • Pieniądze, które otrzymujesz z prowizji sumują się w jedną kwotę. Kiedy uzbierasz już ponad 100 zł, wtedy możesz wykorzystać zebrane pieniądze na zakup naszego oprogramowania. Wgląd do otrzymanych przez Ciebie prowizji od sprzedaży znajduje się na Twoim koncie na Meteoryt.pl.
 • Dodatkowym atutem, który zachęci „Twoich klientów” do odwiedzenia oraz zakupów na naszym portalu jest specjalny Rabat w wysokości 5%, który uzyskają tylko pod warunkiem zdefiniowania Twojego ID z zakupem lub po prostu przejścia na witrynę Meteoryt.pl z banera, który umieściłeś w swoim serwisie.

Dlaczego warto?

 • Nie musisz posiadać własnej firmy
 • Uzyskujesz 15% od wartości sprzedaży z twojego polecenia
 • Kupujący otrzymuje 5% rabatu na zakup programu
 • Polecane przez ciebie produkty gwarantują najwyższą jakość
 • Współpracujesz z stale rozwijającą się firmą.
 • Masz do dyspozycji ogromną ilość produktów branżowych do prowadzenia firmy.

Skąd wiemy, że dany klient jest przekierowany właśnie z Twojej strony?

Każdy potencjalny klient, który znajdzie się na naszym serwisie za pośrednictwem Twojej strony WWW, zostawia ślad w naszej bazie w postaci tzw. pliku „cookie”. Badając jego źródło od razu wiemy, że dostał się do nas dzięki Tobie. Nie ma mowy o pomyłce w odczytaniu źródła, każdy taki plik ma inną specyfikację.


Dział obsługi klienta
Oddział w Szczytnie:
ul. Łomżyńska 18
12-100 Szczytno

 
tel.  +48 89 623 26 22
e-mail: kontakt@meteoryt.pl
pracujemy pn - pt
8:00 - 16:00
 
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców KRS w Sądzie Rejonowym w Olsztynie KRS nr 0000676644
Kapitał zakładowy: 2 100 000 zł
REGON: 367213266
 

Meteoryt Sp. z o.o.
Łomżyńska 18
12-100 Szczytno
NIP: 745 184 82 85
 

NUMER KONTA: MBANK
54 1140 2004 0000 3902 7687 6720

Głównym produktem firmy Meteoryt jest oprogramowanie dla firm o nazwie Asystent w wersji Desktop oraz Chmura. Od 2005 roku tworzymy oraz zajmujemy się dystrybucją programów dla wielu branż. Obecnie w ofercie Meteoryt.pl znajduje się ponad 80 tytułów programów.

Nasze serwisy:

Copyright © 2023 Meteoryt
Zapytaj o ofertę