• Dział sprzedaży
  • tel. 89 623 26 22
  • Adres E-mail do nas: pomoc@meteoryt.pl

Informacja o programie:
89 623 26 22




Prowadź nowoczesny magazyn

Prowadzenie magazynu może się wydawać pracą monotonną, żmudną. 
Jest to zajęcie wymagające pełnego skupienia, systematyczności i organizacji pracy. 
 
 
W obliczu natłoku dokumentacji, która występuje w magazynach pod postacią wielu pojedynczych wydruków typu PZ, WZ, RW, PW, MM, można się spodziewać zamieszania. Każdy z dokumentów musi być wypełniony i jakiś sposób zachowany, a napływają nieustannie w odniesieniu do setek, tysięcy przechowywanych w magazynie przedmiotów. Nie trudno się w tym pogubić i zakręcić.
Niedopatrzenie podczas prac wykonywanych w magazynie może pociągnąć za sobą wiele problemów i nieprzyjemności, zarówno pracownikom jak i klientom korzystającym z zasobów magazynu. Pomyłka w bazie danych skutkuje niezaksięgowanym nadmiarem lub – co gorsza – niedoborem danego towaru na stanie. Nie trzeba mówić jak ogromne zamieszanie może powstać z tego powodu. Trzeba się naprawdę skutecznie pilnować przy każdej małej czynności.
 
Mimo korzystania z oprogramowania komputerowego teoretycznie ułatwiającego pracę magazynierów, niektóre magazyny wciąż mają trudności z systematycznością i organizacją pracy. W czym leży przyczyna? Co sprawia, że magazyn ma trudności z niedopatrzeniami?

Jest kilka możliwości.
  • Oprogramowanie jest na tyle skomplikowane, że pomyłki są nieuniknione
  • Oprogramowanie jest wadliwe i samo powoduje błędy w bazie danych
 
Pracownicy nierzetelnie prowadzą dokumentację, łatwo zatem wywnioskować, w czym leży sedno problemów jakie napotykają magazyny. Chodzi tu o jakość używanego oprogramowania komputerowego do prowadzenia magazynu. Na rynku technologii informatycznej istnieje mnóstwo firm, praktykujących tworzenie budżetowego oprogramowania. Jak się przed tym uchronić? Należy zaufać firmie z doświadczeniem – nasze doświadczenie już ponad 10 lat prac w branży informatycznej – zaufaj nam, jesteśmy gotowi Ci pomóc.
Asystent Magazyn to oprogramowanie o bardzo wysokim poziomie zaawansowania. Zawiera wszystkie możliwe funkcje potrzebne magazynowi do wydanej pracy, minimalizując ryzyko pomyłek oraz jest na tyle intuicyjne, że każdy odczuje ulgę z niego korzystając. Interfejs jest przejrzysty i można go dowolnie modyfikować – według własnych potrzeb. Zaoszczędzi to wiele nerwów i trudności. W porównaniu do budżetowego oprogramowania, Asystent jest jak futurystyczna maszyna, przybierająca kształt w zależności od wymogów sytuacji, w której jest używany.

Jedyne co musisz zrobić by zwiększyć wydajność i rzetelność pracy magazynu, to wdrożenie i opanowanie naszego oprogramowania. Jeżeli korzystałeś już z tego typu systemu – wiesz jak wygląda instalacja i czego można się spodziewać. Wdrażanie Asystenta jest o wiele łatwiejsze w porównaniu do innego oprogramowania tego typu. Opanowanie go – to czysta przyjemność – zaufaj nam i przekonaj się sam.
Zarówno ci zapoznani wcześniej z oprogramowaniem dla firm, jak i nowi klienci otrzymują od nas pełne wsparcie w procesie od konfiguracji Asystenta, aż po koniec współpracy. Nie obawiaj się zatem, że nie poradzisz sobie z tak zaawansowanym narzędziem, bo jest ono stworzone z myślą o wszystkich przedsiębiorcach – doświadczonych, jak i początkujących – firm dużych, jak i też małych.
Wiesz już czego potrzebujesz by Twój magazyn (i każda inna działalność) osiągnął wyższy poziom zaawansowania technologicznego? Zatrudnij Asystenta. Jednorazowa inwestycja rozpocznie systematyczny wzrost jakości i wydajności pracy całej firmy – odczujesz czysty zysk. Opanowanie systemu Asystent oznacza definitywny koniec z problemami w wielu aspektach działalności – dokumentacja, kadra, organizacja pracy i wiele innych, w zależności od branży i środowiska pracy. Zaufaj nam i zainwestuj w zysk, zatrudnij Asystenta.
 
Poza wymienionymi wyżej korzyściami Asystent jest zwyczajnie tani. Sprawdź, testuj, porównaj.
 
Masz pytania? Zadzwoń lub napisz
 (89) 623 26 22    pon-pt 8.00-16.00

tel.  +48 89 623 26 22
pracujemy od poniedziałku do piątku od
8:00 - 16:00
 
Dział obsługi klienta
Oddział w Szczytnie:
ul. Łomżyńska 18
12-100 Szczytno

Wpis do Rejestru Przedsiębiorców KRS w Sądzie Rejonowym w Olsztynie KRS nr 0000676644
Kapitał zakładowy: 2 100 000 zł

Meteoryt Sp. z o.o.
Łomżyńska 18
12-100 Szczytno
NIP: 745 184 82 85
REGON: 367213266

KRS: 0000676644


NUMER KONTA
MBANK: 54 1140 2004 0000 3902 7687 6720

Platforma Meteoryt.pl jest dziełem firmy Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna (woj. Warmińsko-mazurskie). Głównym produktem firmy jest seria oprogramowania dla firm o nazwie Asystent. Od 2005 roku tworzymy oraz zajmujemy się dystrybucją programów dla wielu branż. Obecnie w ofercie Meteoryt.pl znajduje się ponad 80 tytułów programów.
 

Nasze serwisy:

Copyright © 2018 Meteoryt
Zapytaj sprzedawcę o ofertę