• Dział sprzedaży
  • tel. 89 623 26 22

Opis wersji programówOprogramowanie Asystent sprzedawane jest w czterech postaciach:

  • Wersja START - przeznaczona do pracy na jednym stanowisku (komputerze) - dostęp do bazy tylko z jednego programu (komputera).
  • Wersja PRO - przeznaczona do pracy na jednym stanowisku (komputerze) - dostęp do bazy tylko z jednego programu (komputera).
  • Wersja BIZNES - przeznaczona do pracy w środowisku sieciowym - równoczesny dostęp do bazy z wielu stanowisk (komputerów).
  • Wersja MAX - rozszerzona wersja BIZNES o dodatkowe moduły.

W naszym sklepie programy sprzedajemy:

  • Wersje ELEKTRONICZNE - są to wersje, które należy pobrać samodzielnie z naszej strony WWW. Po zakupieniu takiej wersji programu klient otrzymuje drogą tradycyjną jedynie fakturę/paragon oraz klucz odblokowujący program. Przy licencjach dożywotnich po upływie 12 miesięcy (wsparcie techniczne) instalatory do danej wersji nie są już dostępne na naszej stronie, należy przechowywać je we własnym zakresie.

Liczbę stanowisk inaczej należy liczyć w przy różnych licencjach programu:

  • Wersje START i PRO - jedna licencja zezwala na zainstalowanie programu na tylko jednym komputerze. Chcąc zainstalować program na większej liczbie komputerów należy zakupić odpowiednią liczbę licencji. Programy w tych wersjach nie są programami sieciowymi co oznacza, że nie mogą pracować na wspólnej bazie. Każdy z programów działa na własnej bazie danych.
  • Wersje BIZNES i MAX - są to rozbudowane wersje pozwalające na pracę sieciową. Jedna licencja tego typu pozwala na zainstalowanie programu na dowolnie wielu komputerach w firmie, jednakże tylko jeden z nich może być podłączony do głównej bazy. Jeśli zatem na przykład, posiadacie Państwo w firmie 5 stanowisk komputerowych na których pracuje tylko trzech pracowników, należy zakupić trzy licencje. Gdybyście Państwo posiadali np. tylko dwie licencje - dwóch pracowników mogłoby w tym samym czasie pracować na wspólnej bazie. Próba zalogowania się trzeciego pracownika zaowocowałaby komunikatem o wyczerpanej licencji.

Jeśli posiadacie Państwo zakupioną wersję START lub PRO i chcielibyście dokonać upgrade-u do wyższej wersji, prosimy o kontakt.
Koszt takiego upgrade wynosi różnicę w kwotach programów.

Przy zakupie większej liczby licencji można liczyć na dodatkowe upusty. W tym celu należy się z nami skontaktować!

 

 
 

Dział obsługi klienta
Oddział w Szczytnie:
ul. Łomżyńska 18
12-100 Szczytno

 
tel.  +48 89 623 26 22
e-mail: kontakt@meteoryt.pl
pracujemy pn - pt
8:00 - 16:00
 
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców KRS w Sądzie Rejonowym w Olsztynie KRS nr 0000676644
Kapitał zakładowy: 2 100 000 zł
REGON: 367213266
 

Meteoryt Sp. z o.o.
Łomżyńska 18
12-100 Szczytno
NIP: 745 184 82 85
 

NUMER KONTA: MBANK
54 1140 2004 0000 3902 7687 6720

Głównym produktem firmy Meteoryt jest oprogramowanie dla firm o nazwie Asystent w wersji Desktop oraz Chmura. Od 2005 roku tworzymy oraz zajmujemy się dystrybucją programów dla wielu branż. Obecnie w ofercie Meteoryt.pl znajduje się ponad 80 tytułów programów.

Nasze serwisy:

Copyright © 2022 Meteoryt
Zapytaj o ofertę