• Dział sprzedaży
  • tel. 89 623 26 22

HRM - Zachowaj pełną kontrolęProgram HRM – zachowaj pełną kontrolę

Rozwój każdej firmy zależy głównie od pracowników. W dzisiejszych czasach korporacje budują wykwalifikowane zespoły specjalistów. Z dobrą kadrą, wykonasz każde zadanie, firma będzie się dynamicznie rozwijać - ze słabą będziesz miał wiele stresu i nieprzyjemności, a w ostateczności Twoja firma upadnie. Skompletowanie zespołu, który wzniesie Twoją firmę na szczyt nie jest zadaniem łatwym ani przyjemnym. W natłoku napływających CV często trudno wybrać odpowiedniego kandydata, a gdy wybierze się źle – przynosi to tylko stratę czasu i nerwów, co za tym idzie – stratę Twoich pieniędzy i Twojego zdrowia. Można tego uniknąć. Tu z pomocą przychodzi Asystent HRM.

Co oznacza tajemniczy skrót HRM?


Zarządzanie zasobami ludzkimi (zarządzanie personelem, funkcja personalna, z angielskiego - Human Resource Management lub Managing People in Organizations) – strategiczna, jednorodna i spójna metoda zarządzania najcenniejszym z kapitałów każdej organizacji – pracownikami, ludźmi.

Asystent HRM to oprogramowanie profesjonalne i wysoce zaawansowane.
Mimo stopnia zaawansowania technologicznego, Asystent jest wyjątkowo prosty w obsłudze - intuicyjny i przejrzysty. Stworzyliśmy Asystenta, by pomógł Ci w każdym możliwym aspekcie HRM, bo takiej pomocy potrzebuje każdy szef. Będziesz mógł przestać przejmować się sprawami, które pochłaniają mnóstwo czasu – Asystent zrobi to za Ciebie.

Selekcja kandydatów – w dużych firmach zdarzają się sytuacje, że do puli kandydatów podczas rekrutacji zgłaszają się ludzie nie posiadający żadnych kwalifikacji na dane stanowisko. Jest to bardzo uciążliwe, zwłaszcza, gdy jeden z takich kandydatów zostanie przez pomyłkę umówiony na rozmowę w sprawie pracy..

Kategorie i rozmowy kwalifikacyjne – dobrze zaplanowany przebieg rozmowy kwalifikacyjnej to ponad połowa sukcesu w kwestii wyboru odpowiedniej kadry.

Kontaktowanie się i umawianie kandydatów – ten etap, choć mogło by się wydawać przeciwnie, musi zostać przeprowadzona wyjątkowo sprawnie i ostrożnie. Z wykorzystaniem bazy danych wdrożonej do oprogramowania Asystent, nie przeoczysz żadnego wartościowego kandydata i dopilnujesz wszystkich ustalonych terminów.

Kontrola kadrowa aktualnych i przyszłych zasobów ludzkich – po opanowaniu możliwości naszego oprogramowania zdasz sobie sprawę, co oznacza i jak ważna jest pełna kontrola nad swoją kadrą. Szef powinien trzymać wszystko w garści.

Życzeniem każdego szefa jest, aby pracownik jak i on sam był z niego zadowolony i aby trwało to tak długo jak istnieje firma.
Niestety rotacja jest nieunikniona. Widać to szczególnie w firmach o większym zatrudnieniu. Należy być gotowym na wypełnienie kadrowej luki i sprawnie przeprowadzić rekrutację. Jeżeli mamy przygotowaną bazę kandydatów – nie dojdzie do przestoju pracy na danym stanowisku. Często nawet na kilku stanowiskach jeżeli osoba wykonywała pracę stanowiącą kluczowy element całego procesu produkcji lub usługi. Często jest tak, że aby szybko uregulować sytuacje, należy zajrzeć do aktualnych zasobów i zobaczyć czy pracownik zajmujący inne stanowisko nie powinien awansować lub zmienić działu, by właśnie załatać taką dziurę. Asystent HRM pozwoli szybko przeszukać aktualną bazę Twoich pracowników pod kątem wskazanych kwalifikacji oraz innych kluczowych parametrów.

Zatrudniając Asystenta poczujesz kontrolę, władzę i pełną organizację.
Firma używająca oprogramowania tak wydajnego jak modułowy Asystent, po opanowaniu jego funkcjonalności odczuje czysty, stale rosnący zysk. Wiele czasochłonnych i monotonnych czynności zostanie usprawnionych, dzięki czemu pracownicy zajmą się zadaniami ważnymi – w pełni wydajnie.

Zatrudnij Asystenta HRM

Pierwszy krok do pracy z Asystentem Produkcja
Pobierz program i testuj przez 45 dni za darmo. W trakcie testów kontaktuj się z naszymi konsultantami i zadawaj pytania. Kliknij tutaj aby pobrać http://meteoryt.pl/Asystent_HRM-k82.html

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz
(89) 623 26 22 pn-pt 8.00-16.00


Dział obsługi klienta
Oddział w Szczytnie:
ul. Łomżyńska 18
12-100 Szczytno

 
tel.  +48 89 623 26 22
e-mail: kontakt@meteoryt.pl
pracujemy pn - pt
8:00 - 16:00
 
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców KRS w Sądzie Rejonowym w Olsztynie KRS nr 0000676644
Kapitał zakładowy: 2 100 000 zł
REGON: 367213266
 

Meteoryt Sp. z o.o.
Łomżyńska 18
12-100 Szczytno
NIP: 745 184 82 85
 

NUMER KONTA: MBANK
54 1140 2004 0000 3902 7687 6720

Głównym produktem firmy Meteoryt jest oprogramowanie dla firm o nazwie Asystent w wersji Desktop oraz Chmura. Od 2005 roku tworzymy oraz zajmujemy się dystrybucją programów dla wielu branż. Obecnie w ofercie Meteoryt.pl znajduje się ponad 80 tytułów programów.

Nasze serwisy:

Copyright © 2022 Meteoryt
Zapytaj o ofertę