Pomoc zdalna


Aby w pełni usprawnić proces pomocy technicznej, wprowadziliśmy w oprogramowaniu Asystent narzędzie do udzielania pomocy zdalnej. Dzięki aplikacji Team Viewer, która jest wbudowana w program Asystent mają Państwo możliwość łatwego pokazania zgłoszonego problemu z poziomu swojego komputera. Połączenie poprzez Pulpit Zdalny umożliwia nam szybką diagnozę Państwa zgłoszeń, a także jest pomocne przy wszelkiego rodzaju wdrożeniach itp.

Pomoc zdalna jest usługą nieodpłatną jeżeli zgłoszenie klienta jest wynikiem złego działania aplikacji.

W przeciwnym razie opłata za pomoc wynosi 50zł netto za każde rozpoczęte 0,5h. Pomoc zdalna przeprowadzana jest w dni robocze w godzinach od 9-15.

Aby uzyskać pomoc zdalną należy skontaktować się z naszym działem technicznym oraz przesłać zgłoszenie na podstawie, którego dział IT podejmuje decyzję o połączeniu. Procedura samego połączenia wygląda następująco:

  1. Należy otworzyć program Asystent. Z paska menu rozwinąć pole Pomoc i wybrać Pomoc Zdalna następnie kliknąć Uruchom zdalną pomoc techniczną.

  2. Po upływie kilku sekund pojawi się okno z ID i hasłem , które należy podać konsultantowi bądź przesłać w odpowiedzi na złożone wcześniej zgłoszenie. Po tej czynności technik uzyskuje połączenie do Państwa pulpitu i zaczyna pomoc zdalną.

Uwaga! Korzystając z pomocy zdalnej wyrażasz zgodę na to, aby konsultant uzyskał dostęp do Twojego pulpitu i aby mógł wykonywać czynności na Twoim komputerze w celu diagnozy i usunięcia problemu.

Program do pomocy zdalnej można pobrać z tego linku: https://pobieranie.meteoryt.pl/dodatki/pomoc.exe


Kontakt z nami

System zgłoszeń najszybszą formą komunikacji z Nami

0
Obsłużonych zgłoszeń
0
Średnia ilość minut oczekiwania
0
Programów w ofercie

W przypadku chęci wykonania wdrożenia aplikacji u klienta prosimy kontakt pod nr tel. 504 946 478 w celu umówienia szczegółów oraz terminu z technikem.

KONTAKT

Dział obsługi klienta
Oddział w Szczytnie:
ul. Łomżyńska 20A/1
12-100 Szczytno

tel. +48 89 623 26 22
e-mail: kontakt@meteoryt.pl
pracujemy pn - pt
8:00 - 16:00

Wpis do Rejestru Przedsiębiorców KRS w
Sądzie Rejonowym w Olsztynie KRS
nr 0000676644
Kapitał zakładowy: 2 100 000 zł
REGON: 367213266

Meteoryt Sp. z o.o.
Łomżyńska 20A/1
12-100 Szczytno
NIP: 745 184 82 85

O NAS

Głównym produktem firmy Meteoryt jest oprogramowanie dla firm o nazwie Asystent w wersji Chmura oraz Desktop. Od 2005 roku tworzymy oraz zajmujemy się dystrybucją programów dla wielu branż. Obecnie w ofercie Meteoryt.pl znajduje się ponad 80 tytułów programów.

Linki: Nasze serwisy:

Nasza infrastruktura jest w pełni skalowalna w każdym momencie obsługujemy dziesiątki tysięcy zapytań do naszych systemów.

Scroll to Top