• Dział sprzedaży
  • tel. 89 623 26 22

Produkcja na 120%Program produkcyjny.
Maksymalne wykorzystanie dostępnych zasobów oraz usprawnienie procesów działalności produkcyjnej

Prowadząc działalność, w której jednym z głównych aspektów jest linia produkcyjna, na pewno spotkasz się z nawałnicą danych statystycznych. Wartość wykorzystywanych materiałów i ich strat, wydajność maszyn i pracowników, koszty zużywanych zasobów, eksploatacja maszyn i wiele, wiele innych czynników składa się na ogólną wydajność produkcji. Im większa wydajność, tym większy potencjalny zysk.

Jak zwiększyć wydajność?


Możesz kupić więcej maszyn, co za tym idzie - zatrudnić więcej pracowników. Ale czy nie lepiej byłoby rozwinąć swoją firmę korzystając z tego co już posiadasz? Zainwestować w poprawę wydajności aktualnie używanych maszyn. Nowe maszyny i pracownicy do ich obsługi to ogromny wydatek – rzędu dziesiątek tysięcy złotych. Sporo pieniędzy – nas to nie przekonuje.

Jest tańszy sposób na poprawę wydajności produkcji. O wiele, wiele tańszy..
Zatrudnij Asystenta. Jest to wysoce zaawansowane oprogramowanie komputerowe, dzięki któremu zostaniesz profesjonalistą kontroli wszystkich aspektów działalności firmy produkcyjnej. Usprawni cały proces – począwszy na przyjęciu zamówienia od klienta, przez sukcesywną produkcję, aż do korzystnej sprzedaży towaru.

Asystent Produkcja to czysty zysk, poparty liczbami – a liczby nie kłamią. Co innego człowiek, nierzetelny pracownik.
Miałeś okazję współpracować z osobą nierzetelną? Jeżeli nie, to masz prawdziwe szczęście, że na taką nie trafiłeś.. a może nawet nie wiesz, że znaczna część Twojego personelu to nierzetelni pracownicy – mnóstwo jest takich ludzi. Odbija się to diametralnie na wydajności. Ludzie tego typu pracują możliwe jak najmniej, ukrywając to sukcesywnie przed swoimi przełożonymi. Uważasz, że masz nad tym kontrolę? Krytyczny błąd. Zatrudnij Asystenta, który będzie miał kontrolę nad Twoimi pracownikami.

Asystent to oprogramowanie komputerowe, profesjonalna technologia, która nie myli się i nie oszukuje.
Nadal nie jesteś przekonany? Bez Asystenta nie masz pełnej kontroli nad produkcją. Potrzebujesz jej. Nie znasz wielu informacji potrzebnych do wydajnej produkcji. Aby je zdobyć, musisz się naprawdę wysilić, a co dopiero być na bieżąco.. Pomóż sobie i swojej firmie. Zwiększ ogólną wydajność produkcji. Zwiększ zysk.

Zatrudnij Asystenta Produkcji

Pierwszy krok do pracy z Asystentem Produkcja
Pobierz program i testuj przez 45 dni za darmo. W trakcie testów kontaktuj się z naszymi konsultantami i zadawaj pytania. Kliknij tutaj aby pobrać http://meteoryt.pl/Asystent_Produkcja_MAX-d117-220.html

 

 

 

 


Dział obsługi klienta
Oddział w Szczytnie:
ul. Łomżyńska 18
12-100 Szczytno

 
tel.  +48 89 623 26 22
e-mail: kontakt@meteoryt.pl
pracujemy pn - pt
8:00 - 16:00
 
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców KRS w Sądzie Rejonowym w Olsztynie KRS nr 0000676644
Kapitał zakładowy: 2 100 000 zł
REGON: 367213266
 

Meteoryt Sp. z o.o.
Łomżyńska 18
12-100 Szczytno
NIP: 745 184 82 85
 

NUMER KONTA: MBANK
54 1140 2004 0000 3902 7687 6720

Głównym produktem firmy Meteoryt jest oprogramowanie dla firm o nazwie Asystent w wersji Desktop oraz Chmura. Od 2005 roku tworzymy oraz zajmujemy się dystrybucją programów dla wielu branż. Obecnie w ofercie Meteoryt.pl znajduje się ponad 80 tytułów programów.

Nasze serwisy:

Copyright © 2022 Meteoryt
Zapytaj o ofertę